Jestes tutaj: Home » FILM » ENEMEF: NOC STEP UP z premierą „Step Up: All In” już 18 lipca w Multikinie

ENEMEF: NOC STEP UP z premierą „Step Up: All In” już 18 lipca w Multikinie

(fot. materiały prasowe)ENEMEF: Noc Step Up to najbardziej roztańczony maraton tego roku. To także niepowtarzalna okazja, żeby na wielkim ekranie zobaczyć niesamowite układy choreograficzne i posłuchać największych hitów m.in.: Missy Elliot, Kanye Westa czy Jaya Z. Tej nocy przeniesiesz się do świata tańca, marzeń, miłości, przyjaźni i dobrej zabawy dzięki serii Step Up.

W repertuarze znalazły się:
– Step Up 2 (projekcja z DVD),
– Step Up 3D,
– Step Up 4 Revolution 3D,
– Step Up 5 All In 3D (PREMIEROWO).

Dołącz na Facebooku: http://on.fb.me/1nJUtpT
*** Więcej informacji *** znajdzieszpod adresem: http://www.enemef.pl

ENEMEF: NOC STEP UP odbędzie się 18 lipca (piątek) jednocześnie w 27 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Godzina rozpoczęcia i zakończenia: Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 05:30 rano

Ceny biletów:

Elbląg, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Łódź, Rumia, Słupsk, Włocławek, Poznań 51, Poznań Malta, Szczecin:
– 21 zł: cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 21 zł każdy
– 24 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC
– 25 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych
– 26 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
– 29 zł: cena normalna

Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Radom, Rzeszów, Rybnik, Tychy, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż, Warszawa Targówek, Ursynów, Wola, Zabrze:
– 25 zł: cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 25 zł każdy
– 28 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC
– 29 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych
– 30 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
– 33 zł: cena normalna

W Multikinie Złote Tarasy ceny biletów są wyższe o 3 zł (nie dotyczy biletów ze zniżką smsową).
Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:
Bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez Internet, przedsprzedaż rozpocznie się w środę 2 lipca po 16:00. Brak możliwości rezerwacji biletów. Więcej informacji na temat przedsprzedaży oraz rezerwacji biletów pod adresem www.enemef.pl.

Informacje o filmach:

Step Up All In 3D (PREMIEROWO)
Step Up All In, USA 2014, 100’
reżyseria: Trish Sie
scenariusz: John Swetnam
obsada: Adam G.Sevani, Alyson Stoner, Ryan Guzman, Izabella Miko

Specjalny, premierowy pokaz wyczekiwanej przez fanów najnowszej części serii! W „Step Up All In 3D” na ekranie pojawią się aktorzy znani z poprzednich części filmu. W jednej z ról wystąpiła polska aktorka Izabella Miko, znana m.in. z tanecznego hitu „Kochaj i tańcz”. We wnętrzach luksusowego hotelu w Las Vegas do rywalizacji przystąpią uczestnicy wcześniejszych turniejów tanecznych: Sean, Andie, Moose, Jenny Kido, Eddy, Camille Jason, Hair, Monster, Vladd i bliźniaki Santiago. Parkiety Miasta Grzechu rozgrzeją się do czerwoności. Soundtrack do „Step Up: All In 3D” zawiera utwory m.in.: Kanye Westa, Jaya Z oraz Iggy Azalei.

Step Up 4 Revolution 3D
Step Up 4 Revolution, USA 2012, 100′
reżyseria: Scott Speer
scenariusz: Jenny Mayer
obsada: Stephen Boss, Ryan Guzman, Kathryn McCormick
muzyka: Aaron Zigman

„Step Up 4 Revolution 3D” to nie tylko rewolucja w tańcu – to taniec stanie się rewolucją! Pochodzą z Miami na Florydzie. Nazywają się „The Mob” i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych a każda lokalizacja może stać się parkietem. Grupie przewodzi Sean, który spotyka piękną nieznajomą o imieniu Emily. Dziewczyna przyjechała do Miami, aby zostać profesjonalną tancerką. Teraz będzie miała okazję uczestniczyć w czymś więcej niż tylko w zawodach tanecznych – dzielnica członków „The Mob” zagrożona jest wyburzeniem. Tancerze muszą działać żeby uratować swoje rodzinne strony. Porywające, dynamiczne i zapierające dech w piersiach popisy taneczne na ulicach Miami ze świetną muzyką w tle.

Step Up 3D
Step Up 3D, USA 2010, 107’
reżyseria: John M. Chu
scenariusz: Amy Andelson, Emily Meyer
obsada: Rick Malambri, Adam G. Sevani, Sharni Winson
muzyka: Bear McCreary

„Step Up 3D” to żywiołowi tancerze, pomysłowa choreografia, imponujące wykonanie i naprawdę doskonałe efekty 3D. Luke jest tancerzem ulicznym, jego jedyną rodziną są członkowie grupy House of Pirates, z którymi codziennie ćwiczy, aby pokonać rywali z ekipy House of Samurai. Zbliża się dzień międzynarodowych mistrzostw w tańcu. Luke wyrusza na poszukiwanie nowych, utalentowanych tancerzy, którzy uzupełnią skład jego grupy i zwiększą szansę na wygranie głównej nagrody w turnieju. Chłopak poznaje Natalie i Moose’a. Między Lukiem a dziewczyną rodzi się uczucie, jednak młoda tancerka kryje sekret, który może zniszczyć ich miłość i zaprzepaści szansę na wygranie mistrzostw… Serce bije mocniej a nogi same rwą się do tańca, kiedy pojawia się muzyka i bohaterowie opanowują parkiet.

Step Up 2 (wersja z DVD)
Step Up 2 the Streets, USA 2008, 98′
reżyseria: Jon Chu
scenariusz: Toni Ann Johnson, Karen Barna
obsada: Briana Evigan, Robert Hoffman, Adam Sevani, Danielle Polanco
muzyka: Missy Elliot, Flo Rida, Pretty Ricky, Danity Kane

Najgorętsze układy taneczne, niesamowita ścieżka dźwiękowa, dwa razy bardziej roztańczony film od pierwszej części. Znajdziesz w nim 200% tańca i 200% najlepszej muzyki m.in. w wykonaniu Missy Elliot, Flo Ridy i Danity Kane.

Chase i Andie, to dwójka studentów w Maryland School of Arts, których różni praktycznie wszystko. Ona trafiła tam z konieczności, należy do nielegalnej grupy tanecznej 410 Crew i chce brać udział w największej ulicznej bitwie tanecznej. On jest najpopularniejszym tancerzem w szkole, pupilkiem nauczycieli i bratem nowego dyrektora szkoły. Największym marzeniem Andie jest wygranie w bitwie ulicznych grup tanecznych. Sprawa komplikuje się, kiedy zostaje wyrzucona ze swojej ekipy. Okazuje się, że jedynym sposobem na zrealizowanie jej marzeń będzie współpraca z Chasem i znajomymi z Maryland School of Arts. Mogłoby się wydawać, że to kolejna romantyczna opowieść z tańcem w tle, ale „Step Up 2” to przede wszystkim gorący pokaz układów tanecznych i historia z pazurem.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony