Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Czy John Legend powtórzy sukces „All Of Me” nowym singlem?

Czy John Legend powtórzy sukces „All Of Me” nowym singlem?

(fot.  materiały prasowe)Wydaje się, że taki strzał udaje się tylko raz w karierze. Mimo, że John Legend obecny jest na scenie już od ponad dekady, dopiero jego ostatni singiel „All Of Me” podbił listy przebojów absolutnie na całym świecie.

3 miliony legalnych pobrań tej piosenki, 1. Miejsce listy iTunes Single Charts w 36 krajach i tytuł najchętniej odsłuchiwanej piosenki w serwisie Spotify w maju b.r. to tylko niektóre z osiągnięć romantycznej piosenki, jaką John napisał dla swojej żony. Ale czas płynie dalej i pora na kolejną odsłonę z wydanej jeszcze w ub.r. płyty „Love In the Future” – swoją premierę miał właśnie klip do piosenki „You & I (Nobody In The World)”. Utwór od początku był faworytem wielu fanów artysty, można się więc spodziewać, że również nieźle namiesza na listach przebojów.

Przypomnijmy, że 24 października John Legend wystąpi po raz pierwszy w Polsce – na warszawskim Torwarze, w wersji akustycznej zagra swoje największe hity, m.in. „Used To Love U”, „Save Room” czy „Who Do We Think We Are”, a także wspomniane „All Of Me” i „You & I”. Bilety na to wydarzenie są jeszcze w sprzedaży.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony