Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Armin Van Buuren w muzeum Madame Tussauds

Armin Van Buuren w muzeum Madame Tussauds

(fot. materiały prasowe)

Światowej sławy DJ i producent Armin Van Buuren, zaprezentował niedawno swoją woskową podobiznę w amsterdamskim muzeum Madame Tussauds. Teraz każdy z gości będzie mógł stanąć obok Armina i zagrać z nim dla największych gwiazd Hollywood.

Armin pozował przed rzeźbiarzami dwukrotnie. W celu idealnego odwzorowania, zebrano około 500 pomiarów i wykonano olbrzymią ilość zdjęć. Podczas drugiej sesji która odbyła się w Londynie, zwrócono szczególną uwagę na twarz i mimikę Holendra. Po wykonaniu wszystkich prac przygotowawczych, została zrobiona specjalna forma, do której wlano wosk. Rzeźbiarze usilnie pracowali nad tym, aby idealnie skopiować nawet takie szczegóły jak uzębienie czy oczy. Figura powstawała przez cztery miesiące, od pierwszych prac aż po ostatnie poprawki łącznie pracowało przy niej 15 osób. Rzeźba Armina Van Buurena stanęła w tak zwanym pokoju „Listy A”, gdzie jako DJ „gra” dla międzynarodowych gwiazd takich jak Justin Timberlake, Johnny Depp, Angelina Jolie i Gwyneth Paltrow.

– „Jesteśmy bardzo zaszczyceni, że do naszych atrakcji dołączył jeden z najwybitniejszych DJ’ów na świecie. Jego pasja i wkład w promocję muzyki tanecznej oraz niezliczone nominacje do wielu nagród, pomogły nam podjąć decyzję o stworzeniu tej figury. Armin był dla naszych gości jedną z pięciu najbardziej pożądanych postaci, dlatego cieszymy się, że mogliśmy spełnić ich marzenie.” – mówi Annemiek Dolfin, odpowiadająca za marketing w muzeum Madame Tussauds.

O tym, jak powstawał woskowy Armin Van Buuren, można przekonać się oglądając poniższy film.

 

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony