Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Pchli Targ tym razem zawita w Ram Pam Pam Pam

Pchli Targ tym razem zawita w Ram Pam Pam Pam

(fot. materiały prasowe)Pomysłów na kreatywne spędzenie najbliższej niedzieli we Wrocławiu jest zapewne wiele. Jednym z nich z pewnością jest Pchli Targ, który odbędzie się w klubie Ram Pam Pam Pam (ul. Rynek 48). Impreza rozpocznie się o godzinie 12.00 i potrwa do ostatniego klienta.

Po sukcesie pierwszego Pchlego Targu, który odwiedziło wielu wrocławian, organizatorzy postanowili kontynuować ideę cyklicznych spotkań. Celem imprez jest promocja niezależnych artystycznych działań i kreatywności w dziedzinach: recyklingu, design oraz mody.

Podczas Pchlego Targu będzie można kupić, sprzedać oraz wymienić się rzeczami zalegającymi w szafach, w piwnicach czy na strychu. To również okazja to podzielenia się swoimi twórczymi dokonaniami.

Promując kreatywność w dresingu i modzie Pchli Targ będzie też okazją do zakupu rękodzieła wrocławskich artystów. Podczas najbliższej edycji zaprezentują się: Idiotek Accessories, LaFi Handmade, Papilator, LuKa, TorBa, Jollygoodfellow Crafts, Ania Div Zagrodnik, Agnieszka Magerle, Anna Nowicka, Anna Frett, Bracelets by Ania, Torebki Energetyczne Iris, PikLus Handmade Jewelry, Anima-create.

Kreatywność to również kuchnia i jedzenie, zadba o to Złe mięso Martyna Prusińska.

Dodatkową atrakcją będzie kolorowa i radosna Parada CZARY MARY, która odbędzie się o godzinie 16.00. Będzie to szalony korowód wokół rynku, do udziału w którym organizatorzy zapraszają rodziców z dziećmi, a także wszystkich gości. Zabawę wspierać będzie Marta La Mar – agencja eventowa Kreskoowka (mile widziane przebrania, tiule, koronki, suknie).

Całość imprezy ubarwi Artekk Bua Dusiciel ze swoim pokazem fireshow oraz Teatr Sztampa Wrocław.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/709829532387179

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony