Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Lisa Stansfield – brytyjska wokalistka już w listopadzie w Polsce

Lisa Stansfield – brytyjska wokalistka już w listopadzie w Polsce

(fot. materiały prasowe)Lisa Stansfield po długiej przerwie powraca na scenę z nowym albumem „Seven”. W ramach jego promocji rusza w trasę koncertową i odwiedzi również Polskę.

Publiczność będzie miała okazję zobaczyć artystkę na żywo w czasie jej koncertu na warszawskim Torwarze już 3 listopada, gdzie zaprezentuje swoje największe przeboje oraz piosenki z nowego albumu!

Kariera Stansfield trwająca przeszło trzy dekady zaowocowała wieloma sukcesami – ponad 20 milionów sprzedanych płyt oraz dziesięć międzynarodowych hitów takich jak All Around The World, Change, czy All Woman. Na przełomie lat 80. i 90. Lisa Stansfield była jedną z najciekawszych artystek pop na świecie. Jej uwodzicielski głos i ponadczasowe dance-popowe piosenki sprawiły, że królowała na listach przebojów po obu stronach Atlantyku. Wystąpiła w duecie z George’em Michaelem i Queen oraz jeden z jej utworów znalazł się na ścieżce dźwiękowej do mega hitu Bodyguard. Krążek został okrzyknięty najlepiej sprzedającym się albumem z muzyką filmową.

Po kilkuletniej przerwie artystka powróciła do show-biznesu w 2013 roku. Na początku tego roku wydała album Seven, na którym znalazły się soulowe utwory nagrane we współpracy z mężem, Ianem Devaneyem. Niedługo po wypuszczeniu albumu Stansfield ruszyła w trasę po Wielkiej Brytanii razem z oryginalnym składem swojego dawnego zespołu. Koncert Lisy Stansfield w Polsce już 3 listopada na warszawskim Torwarze!

Bilety w sprzedaży od 17 czerwca na: www.makroconcert.pl, www.eBilet.pl, www.eventim.pl oraz w salonach Empik.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony