Jestes tutaj: Home » MUZYKA » John Legend po raz pierwszy w Polsce

John Legend po raz pierwszy w Polsce

(fot. telegraph.co.uk)Niekwestionowana gwiazda muzyki R&B i soul, John Legend po raz pierwszy wystąpi w Polsce! Zwycięzca licznych prestiżowych nagród, w tym Grammy, zaprezentuje się w Warszawie 24 października w ramach swojej trasy „All of Me Tour”.

Dzięki wrodzonemu talentowi muzycznemu John Legend szybko odniósł sukces. W 2006 roku występował na takich wydarzeniach jak Super Bowl XL w Detroit, NBA All-Star Game, oraz Major League Baseball All-Star Game w Pittsburghu. Niedługo później wydał kilka nowych albumów, jednym z nich był Evolver (2008). Na tym albumie znalazła się piosenka Green Light, którą Legend wykonał razem z członkiem zespołu Outkast, Andre 3000. Utwór okazał się być nie lada hitem i sprawił, że sam album znalazł się na szczycie list przebojów R&B/hip-hop. W 2012 roku Legend postanowił spróbować czegoś nowego. Został trenerem w programie Duet – amerykańskim talent show. Wystąpił w towarzystwie gwiazd jak Kelly Clarkson, czy Robin Thickie. W czasie programu Legend trenował oraz występował razem z uczestnikami. Pod koniec tego samego roku artysta nagrał piosenkę, która znalazła się na ścieżce dźwiękowej do najnowszego filmu Quentina Tarantino – Django.

W tym roku John Legend wyruszył w trasę promującą jego czwarty album studyjny Love In the Future, który pnie się w górę na liście Billboardu znajdując się obecnie w pierwszej dziesiątce listy R&B. Płytę promuje singiel All of Me, który już osiągnął status złotego! Już 24 października wystąpi na Warszawskim Torwarze.

Bilety w sprzedaży od 16 czerwca (godz. 16:00) na: www.makroconcert.pl, www.eBilet.pl, www.eventim.pl oraz w salonach Empik.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony