Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Edyta Górniak ponownie na szczytach list przebojów

Edyta Górniak ponownie na szczytach list przebojów

(fot. materiały prasowe)Mimo, że od premiery najnowszego singla jednej z najpopularniejszych polskich piosenkarek Edyty Górniak, który zwiastuje nową płytę minęło już półtora miesiąca, to wciąż znajduje się on na szczytach list przebojów! 

„Na okres wakacji i lata wybrałam utwór bardzo słoneczny i romantyczny. Nie jest to utwór przejmująco-wzruszający” – przyznała artystka promując swój singiel w DD TVN.

Autorem tekstu do utworu „Your High” jest amerykański aktor, pisarz i beatboxer, Chesney Snow. Produkcją zajęli się Bartek Królik i Marek Piotrowski.

Do utworu Artystka nagrała aż dwa teledyski:

„Letni teledysk był kręcony w trzech różnych miastach w Stanach Zjednoczonych. W klipie dominuje zdecydowanie klimat wakacyjny” – tłumaczy Artystka.

Na końcu teledysku pojawia się napis: „Every ending brings a new beginning”, co można przetłumaczyć jako „Każde zakończenie przynosi nowy początek”. Edyta Górniak ostatnio często podkreśla, że nowym singlem rozpoczęła nowy etap w swoim życiu i karierze.

Singiel od kilku tygodni nie schodzi z pierwszych miejsc list przebojów a występy Artystki na koncertach telewizyjnych cieszą się ogromną popularnością oraz donoszą sukcesy! Edycie życzymy powodzenia i trzymamy za nią kciuki!

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony