Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Janusz Leon Wiśniewski. Nowy zbiór felietonów – „Ślady”

Janusz Leon Wiśniewski. Nowy zbiór felietonów – „Ślady”

(fot. materiały prasowe)Niektórych tęsknot nie da się ukoić. O pewnych rzeczach nie sposób zapomnieć. Niektóre przeżycia zostawiają w nas ślady na zawsze.

Janusz Leon Wiśniewski obdarowuje nas kolejną porcją opowieści o losach przypadkowo — albo i nie przypadkowo — poznanych ludzi. Zwykłych i zarazem wyjątkowych. Zamieszkujących wielkie metropolie i mniejsze, niemieckie miasteczka. Wbrew pozorom, postaci te łączy bardzo wiele: pragnienie miłości i kontaktu z drugim człowiekiem. Janusz L. Wiśniewski opowiada niezwykłe historie ludzi, którzy mimo bolesnych doświadczeń nie tracą nadziei na udane życie. Autor, mistrzowsko łączący w swoich opowieściach emocje, erotykę i naukę, po raz kolejny daje się poznać jako niezrównany znawca ludzkich dusz: męskich i żeńskich.

Janusz Leon Wiśniewski — ukończył ekonomię i fizykę na Uniwersytecie im. Kopernika w Toruniu. Obronił doktorat na Politechnice Warszawskiej z informatyki. Habilitował się z chemii na Łódzkim Uniwersytecie Technicznym. Pracuje w firmie zajmującej się systemami informatycznymi, przeznaczonymi dla chemików. Opublikował: „S@motność w sieci” (2001), „Zespoły napięć” (2002), „S@motność w sieci: Tryptyk” (2003), „Los powtórzony” (2004), „Intymna teoria względności” (2005), „Molekuły emocji” (2006), „Czy mężczyźni są światu potrzebni?” (2007), „Sceny z życia za ścianą” (2008), „Zbliżenia”, „Ukrwienia”, „Na fejsie z moim synem”.

„Ślady” Premiera: 3 lipca 2014 r. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× 1 = jeden

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 110 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony