Jestes tutaj: Home » MUZYKA » UNION J – ulubieńcy nastolatek powracają z singlem zwiastującym drugą płytę

UNION J – ulubieńcy nastolatek powracają z singlem zwiastującym drugą płytę

(fot. materiały prasowe)Union J – ulubieńcy nastolatek znani z przebojów „Carry You” i „Beautiful Life” powracają z nowym singlem i płytą! Pseudo klip (z chłopakami!) do utworu „Tonight (We Live Forever)” można już obejrzeć.

Energiczny numer opowiada o tych relacjach z bliskimi, dzięki którym chce się żyć. Zespół tak opowiada o nowym kawałku – „Ten numer idealnie oddaje to czym jest Union J jeśli chodzi o brzmienie, ale i o nas samych – jesteśmy grupą przyjaciół, doświadczającą najlepszego czasu w swoim życiu!”.

Jesienią planowana jest premiera drugiej płyty zespołu. Nagrywany zarówno w Wielkiej Brytanii, skąd pochodzą członkowie Union J, jak i Stanach Zjednoczonych album zawierać będzie piosenki napisane przez takich twórców hitów jak Jamie Scott (One Direction, The Vamps and 5SOS, Jessie), Jessie Shatkin (Kylie Minogue, Sia) i Red Triangle (Little Mix, One Direction). Swój wkład w płytę mieli też tacy kompozytorzy jak Ryan Tedder (Beyonce, Adele, Jennifer Lopez)  czy Diane Warren (Celine Dion, Whitney Houston, Beyonce).

Już dwa lata upłynęły od czasu gdy stali się prawdziwą sensacją dziewiątej edycji brytyjskiego X Factora. Zarówno single jak i debiutancka płyta zadebiutowały w TOP10 listy sprzedaży na Wyspach, zespół wyruszył także w wyprzedaną trasę koncertową. W sprzedaży ukazały się też dwie poświęcone mu książki i cały szereg gadżetów, w tym lalki z podobiznami Josha, JJa, Jaymi’ego i George’a a nawet firmowane przez Union J perfumy, papeteria i biżuteria.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ jeden = 7

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 084 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony