Jestes tutaj: Home » MISZ MASZ » Kącik młodego dziennikarza » Magia małej, czarnej kreseczki

Magia małej, czarnej kreseczki

(fot. sheknows.com)Wydaje się być najprostszą formą makijażu oka. To tylko kreska. Czasem jednak jest to po prostu mozolna praca dla idealnego efektu.

Dla niektórych słowa typu 'baza na powieki’, 'cienie do oczu’ czy pigmentacja są na tyle odstraszające, że od razu rezygnują z tego sposobu by upiększyć oczy w codziennym makijażu. Wybrano już odpowiednią kredkę czy eyeliner i do dzieła – chciałoby się rzec, ale zrobić jest o wiele trudniej. Jak ze wszystkim jest to po prostu kwestia wprawy. Efekt jednak jest czarujący. Dlatego nawet osoby początkujące się na to decydują.

Jeśli tylko nie są to kreski w stylu Amy Winehouse, a raczej tradycyjna kocia kreska to dzięki niej kobieta może w krótką chwilę podnieść pewność siebie. Bez wątpienia, jeśli wydaje ci się, że masz zły dzień i że tak samo źle wyglądasz postaw na nie by raz dwa uatrakcyjnić swoje odbicie w lustrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 4 = osiem

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 151 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony