Jestes tutaj: Home » MUZYKA » G-Eazy – „These Things Happen” od wczoraj w sprzedaży cyfrowej

G-Eazy – „These Things Happen” od wczoraj w sprzedaży cyfrowej

(fot. materiały prasowe)O tajemniczym G-Eazy robi się coraz głośniej i to głównie dzięki blogom i portalom  społecznościom młodych fanów hip-hopu. Ten przypominający bohaterów filmów Tarantino (czarny strój i charakterystyczna fryzura) raper wskazywany jest jako najpoważniejszy następca Macklemore’a.

Pochodzący z Oakland w Kalifornii, Gerald Earl Gillu, bo tak brzmi jego prawdziwe nazwisko, od dłuższego czasu zdobywa szerokie uznanie w kręgach amerykańskiej sceny hiphopowej. Studia muzyczne na  Uniwersytecie Loyola w Nowym Orleanie poświęcił na stworzenie i doskonalenie własnego stylu.  Skomponowane w tym okresie produkcje  zaowocowały wydaniem w 2011 r. przełomowego mixetape’a – „Endless Summer”. Przyniosła mu nominację  MtvU – „Best Music On Campus”. G-Eazy występował również przed takimi gwiazdami jak Drake, Snoop Dogg czy Lil Wayne. Po zdobyciu dyplomu, poświecił się komponowaniu. Efektem była debiutancka, całkowicie niezależna płyta – „Must Be Nice” (debiut na #3 zestawienia Hip Hop w serwisie iTunes).

W ubiegłym roku zagrał serię wyprzedanych koncertów  od Nowego Jorku po Los Angeles. High Times Magazine ogłosił G-Eazy „Najlepszym Nowym Artystą 2013”. Ostatnie kilka miesięcy G-Eazy poświecił pracy nad ukończeniem nowej płyty „These Things Happen”, która od dzisiaj dostępna jest w sprzedaży cyfrowej (m.in. tutaj). Prace nad krążkiem obrazuje materiał filmowy „The Road to Making These Things Happen. Premiera nośnika CD w Polsce zaplanowana jest na 12 sierpnia.  Płytę promują utwory: „Let’s Get Lost” oraz „I’m Eazy”.

– „Zawsze chciałem robić wszystko po swojemu , nie ważne czy dotyczy to produkcji utworów czy sposobu ubierania. Mam nadzieję, że trafiam tym do ludzi”, stwierdza G-Eazy.

Magazyn Billboard o płycie: „Brzmienie retro zmiksowane w olśniewająco oryginalny sposób.”

G-Eazy obecnie koncertuje w Europie, szczegóły dot. terminów i miejsc znaleźć można na jego oficjalnej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dwa × = 6

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 197 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony