Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Albumy Honoraty Skarbek osiągnęły status Złotych Płyt

Albumy Honoraty Skarbek osiągnęły status Złotych Płyt

(fot. materiały prasowe)Mamy wspaniałą wiadomość dla wielbicieli Honoraty Skarbek. Obydwie solowe płyty wokalistki – „Honey” i „Million”, uzyskały status Złotych Płyt!

Debiutancki album artystki – „Honey” ukazał się w marcu 2011 roku. Produkcją zajęli się poznaniak Tabb, a także Szwed Jonas Nilsson. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo był kawałek „No One”do którego nakręcono teledysk (ponad 2,5 mln odtworzeń na kanale artystki na YouTubie). Dwa lata po debiucie pojawił się album „Million”. Zebrał świetne recenzje, których autorzy zwracali uwagę na rozwijający się talent Honoraty. Płytę promowała energiczna piosenka „LaLaLove” (wideoklip do piosenki obejrzało na YouTubie blisko 11 mln internautów!) oraz największy jak do tej pory przebój „Nie powiem jak (Aeroplane)”, z którym wokalistka wystąpiła podczas festiwalu TOPTrendy w Sopocie oraz w konkursie Premier na 50. KFPP w Opolu, gdzie otrzymała Nagrodę specjalną Super Expressu.

W chwili obecnej Honorata Skarbek pracuje nad swoim trzecim albumem, który zapowiedziany jest na koniec tego roku. Płytę zwiastuje wakacyjny utwór „GPS”, którego myśl przewodnia ukryta jest w ciekawym tekście. 

Najnowszy singiel jest o tym, aby czasami trochę zwolnić szybki bieg życia, wyrzucić GPS, który automatycznie pokazuje nam drogę, którą mamy iść i korzystać z życia wyłapując z niego niepowtarzalne i piękne momenty, które często omijamy przez życiowy „wyścig”, w którym każdy z nas bierze udział.” – tak o „GPS” mówi Honorata.

Całości dopełnia bardzo przyjemny, tak dla ucha jak i oka teledysk kręcony na egzotycznej Malcie, w którym nie brakuje pięknych widoków, wakacyjnego klimatu i urokliwych scen.

Honorata Skarbek będzie także gościem na spotkaniu z Tomkiem Lubertem z okazji premiery jego nowego albumu „Lubert – z miłości do Muzyki”, na którym gościnnie wystąpiła. Zapraszamy!

Empik, Junior, ul. Marszałkowska 116/122, Warszawa, Polska
17 czerwca godzina 18:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


6 − pięć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 196 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony