Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Nowa „muza” Michała Wiśniewskiego?

Nowa „muza” Michała Wiśniewskiego?

(fot. materiały prasowe)26 czerwca odbędzie się wyjątkowy koncert Michała Wiśniewskiego: „Domówka 2014” – „Ich Troje” i przyjaciele. Specjalny duet wykona z młodą wokalistką – Hanią Hołek. 

W internecie pojawiło się właśnie wideo zapowiadające próby do koncertu Wiśniewskiego ze studia nagraniowego Black Kiss Records, który będzie można zobaczyć 26 czerwca pomiędzy godziną 20:00 a 2:00 online na oficjalnym kanale: MichalWisniewskiTV na Youtube.

Jak udało nam się dowiedzieć – para zaśpiewa wspólnie cover utworu: „Summer Wine”, wykonywany między innymi przez Lanę Del Ray. Ponadto Hołek zaśpiewa jeden ze swoich utworów, który znajdzie się na płycie nad którą pracuje.

„To dla mnie duża przyjemność zaśpiewać z tak charyzmatyczną osobowością. Barwa Michała idealnie wpisuje się w klimat utworu: „Summer Wine”. Mam nadzieję, że przypadnie do gustu słuchaczom” – mówi Hołek.

Hania Hołek reprezentowała Polskę na jednym z najbardziej prestiżowych festiwali muzycznych Langollen International Musical Eisteddfod 2009 w Walii, w ramach którego występował szereg gwiazd światowej sceny muzycznej mi.in. Luciano Pavarotti, Barbara Dickson, Wilord White – Hania znalazła się wtedy wśród piętnastu najlepszych uczestników z pięćdziesięciu krajów świata, m.in. z Chin, USA, Australii, Niemiec, Holandii itd. Zdobyła kilkanaście nagród na festiwalach ogónlnopolskich oraz międzynarodowych w Polsce i za granicą. W programie „Bitwa na Głosy” Hania Hołek rzuciła swoim głosem na kolana Wojciecha Jagielskiego. – „Mamy objawienie. To było powalające wykonanie” – powiedział juror. – „Masz tak piękną barwę, masz taką siłę ekspresji” – zachwycała się Alicja Węgorzewska. W „Must Be The Music” Ela Zapendowska stwierdziła: – „Hania masz petardę w głosie!”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


pięć − 1 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 842 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony