Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Imieniny Jana Kochanowskiego. Program wydawnictwa MUZA SA

Imieniny Jana Kochanowskiego. Program wydawnictwa MUZA SA

(fot. materiały prasowe)Z okazji 3. edycji imienin Jana Kochanowskiego, 14 czerwca w Ogrodzie Krasińskich Wydawnictwo MUZA SA przygotowało dla swych czytelniczek i czytelników, także tych najmłodszych, szereg atrakcji. Zapraszamy od godziny 11 na stoisko nr 16.

Od 11.00 do 12.00 oraz od 15.00 do 16.00 odbędą się warsztaty dla dzieci w wieku 3-6. Na trawie, razem z rodzicami, dzieci poznają bohaterów tak kultowych książek, jak „Pan Motorek” czy „Panna Kreseczka” Wandy Chotomskiej. Odkryją ich wyjątkowe zdolności i historie, a także przeżyją razem wspaniałe przygody. Obowiązują zapisy na maila: a.dunin@businessandculture.pl, liczba miejsc ograniczona.

O 12.00 przy stoisku zasiądzie Dorota Gellner, autorka tekstów piosenek, wierszy, książek. Ostatnio w serii „Kawalerowie Orderu Uśmiechu” ukazały się „Złote koniki”. To idealna okazja, by porozmawiać z autorką, a także zdobyć książkę z dedykacją od pisarki.

Od 12.00 do 13.00 w plenerowej kawiarence Tarabuk odbędą się warsztaty Katarzyny Bondy. Autorka m.in. „Polskich morderczyń” czy bestsellerowego „Pochłaniacza”, zaprezentuje techniki i metody pisania kryminałów. Zapisy na maila: d.bednarek@businessandculture.pl, liczba miejsc ograniczona. Od 14.00 do 15.00 Katarzyna Bonda pojawi się przy stoisku wydawnictwa MUZA SA.

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


5 − jeden =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 319 918 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony