Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Imieniny Jana Kochanowskiego. Program wydawnictwa MUZA SA

Imieniny Jana Kochanowskiego. Program wydawnictwa MUZA SA

(fot. materiały prasowe)Z okazji 3. edycji imienin Jana Kochanowskiego, 14 czerwca w Ogrodzie Krasińskich Wydawnictwo MUZA SA przygotowało dla swych czytelniczek i czytelników, także tych najmłodszych, szereg atrakcji. Zapraszamy od godziny 11 na stoisko nr 16.

Od 11.00 do 12.00 oraz od 15.00 do 16.00 odbędą się warsztaty dla dzieci w wieku 3-6. Na trawie, razem z rodzicami, dzieci poznają bohaterów tak kultowych książek, jak „Pan Motorek” czy „Panna Kreseczka” Wandy Chotomskiej. Odkryją ich wyjątkowe zdolności i historie, a także przeżyją razem wspaniałe przygody. Obowiązują zapisy na maila: a.dunin@businessandculture.pl, liczba miejsc ograniczona.

O 12.00 przy stoisku zasiądzie Dorota Gellner, autorka tekstów piosenek, wierszy, książek. Ostatnio w serii „Kawalerowie Orderu Uśmiechu” ukazały się „Złote koniki”. To idealna okazja, by porozmawiać z autorką, a także zdobyć książkę z dedykacją od pisarki.

Od 12.00 do 13.00 w plenerowej kawiarence Tarabuk odbędą się warsztaty Katarzyny Bondy. Autorka m.in. „Polskich morderczyń” czy bestsellerowego „Pochłaniacza”, zaprezentuje techniki i metody pisania kryminałów. Zapisy na maila: d.bednarek@businessandculture.pl, liczba miejsc ograniczona. Od 14.00 do 15.00 Katarzyna Bonda pojawi się przy stoisku wydawnictwa MUZA SA.

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


osiem − 6 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 787 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony