Jestes tutaj: Home » slider » Mistrzowska Brazylia

Mistrzowska Brazylia

(fot. materiały prasowe)Wszystkie szczegóły dopracowane. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Nadszedł ten dzień, najważniejszy dzień dla piłki nożnej w bieżącym roku. Dzień rozpoczęcia Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.

Brazylia na gospodarza wydarzenia została wybrana już po raz drugi. 12 czerwca 2014 roku – tego dnia będzie miało miejsce rozpoczęcie. Pierwszy mecz odbędzie się na stadionie w Sao Paulo, ostatni natomiast w Rio de Janeiro, co jednocześnie zakończy mistrzostwa. Każdy stadion, na którym będą odbywały się rozgrywki znajduje się w innym mieście, łącznie jest ich 12. Jest to nietypowa liczba gdyż tradycyjnie jest to od 8 do 10 miast.

Udział wezmą drużyny z 32 państw, niestety Polska reprezentacja nie należy do tego grona. Całe wydarzenie będzie trwało miesiąc i jeden dzień dłużej ponieważ ostateczny finał odbędzie się 13 lipca. Z pewnością data ta okaże się dla jednych pechowa, ale za to dla tych, którzy zostaną zwycięzcami ten dzień będzie szczęśliwy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× 9 = sześćdziesiąt trzy

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 109 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony