Jestes tutaj: Home » slider » Mistrzowska Brazylia

Mistrzowska Brazylia

(fot. materiały prasowe)Wszystkie szczegóły dopracowane. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Nadszedł ten dzień, najważniejszy dzień dla piłki nożnej w bieżącym roku. Dzień rozpoczęcia Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.

Brazylia na gospodarza wydarzenia została wybrana już po raz drugi. 12 czerwca 2014 roku – tego dnia będzie miało miejsce rozpoczęcie. Pierwszy mecz odbędzie się na stadionie w Sao Paulo, ostatni natomiast w Rio de Janeiro, co jednocześnie zakończy mistrzostwa. Każdy stadion, na którym będą odbywały się rozgrywki znajduje się w innym mieście, łącznie jest ich 12. Jest to nietypowa liczba gdyż tradycyjnie jest to od 8 do 10 miast.

Udział wezmą drużyny z 32 państw, niestety Polska reprezentacja nie należy do tego grona. Całe wydarzenie będzie trwało miesiąc i jeden dzień dłużej ponieważ ostateczny finał odbędzie się 13 lipca. Z pewnością data ta okaże się dla jednych pechowa, ale za to dla tych, którzy zostaną zwycięzcami ten dzień będzie szczęśliwy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


− 9 = zero

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 323 031 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony