Jestes tutaj: Home » MISZ MASZ » Kącik młodego dziennikarza » Horror sesji letniej

Horror sesji letniej

(fot. bp.blogspot.com)Wszyscy studenci odczuwają letnią temperaturę. W głowach plaża, słońce i chłodna woda. Jak wiec skupić się na nauce?

Wybór jest trudny. Z jednej strony obowiązki, a z drugiej przyjemności. Czy to sprawiedliwe, że zwykły, Bogu ducha winny student jest poddawany tego typu torturom? Podczas gdy, skupiony pogrąża się w mozolnej nauce do jego uszu z pobliskiego klubu docierają dźwięki beztroskiej zabawy i muzyki. Nie wątpliwie najtrudniejszą częścią dnia jeśli chodzi o dylemat większości studentów „zakuwanie czy dobra impreza” jest właśnie wieczór.

Popołudnie, choć w teorii trochę lżejsze w praktyce wcale takie nie jest.  Myśli o swobodnym wylegiwaniu się na kocyku przebiegają przez umysł z częstotliwością 563 na minutę. Taka właśnie jest sesja letnia: nieugiętą i okrutna w konsekwencjach jeśli nie poddamy się jej zachciankom. Warto jednak poświęcić pierwsze tygodnie lata by w pełni rozkoszować się resztą wakacji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× pięć = 40

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 039 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony