Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Trzecia edycja Rękodzielni – dziecięco i charytatywnie

Trzecia edycja Rękodzielni – dziecięco i charytatywnie

(fot. materiały prasowe)Wrocławska inicjatywa zlotu rękodzielników nabiera na znaczeniu i rozszerza horyzonty. Trzecia już edycja Rękodzielni trwać będzie dwa dni, w weekend 14-15 czerwca.

Oprócz tradycyjnego już kiermaszu ręcznie robionych przedmiotów, odbędą się warsztaty dla dzieci, pokaz mody oraz panel dyskusyjny. A wszystko to od godziny 12:00 w kawiarni Bułka z masłem we Wrocławiu.

Rękodzielni towarzyszyć będzie szczytny cel pomocy dwóm niepełnosprawnym dziewczynkom – Kai Wróbel i Madzi Mandys. Przez dwa dni, podczas trwania kiermaszu, zbierane będą nakrętki oraz produkty dla dzieci (pieluszki, artykuły higieniczne, mleko, kaszki). Dzieci zresztą zdominują czerwcową Rękodzielnię, gdyż specjalnie dla nich odbędą się warsztaty przygotowane przez Inkę Chaczko, Anastazję Faith oraz Annę Grelę. W sobotę od 14:00 do 18:00, a w niedzielę od 12:00 do 17:00 każde dziecko będzie mogło wziąć udział w bezpłatnych warsztatach decoupage’u i lepienia plasteliny oraz kreatywnie spędzić czas w kąciku dziecięcym. Niedzielne warsztaty zakończy pokaz mody dla dzieci  przygotowany przez Agnieszkę Magerle. Modę rękodzielniczą w wersji dla dorosłych będzie można podziwiać w sobotę od 20:00.

Osoby profesjonalnie zainteresowane tematyką rękodzieła powinny pojawić się w Bułce z Masłem w sobotę o 16:00, wtedy to rozpocznie się panel dyskusyjny zatytułowany „Rękodzieło we współczesnym świecie”. Stoiska wystawców i unikatowe, ręcznie robione dzieła, będzie można podziwiać i zakupić zawsze od godziny 12:00 do 20:00 w sobotę i 18:00 w niedzielę. W kiermaszu weźmie udział aż 25 markowych rękodzielników: Cudowianki, Lafi Handmade, Pracownia „7 Kruków”, Szarakowo, Choo, Mio Unico, Dobrosława Horbacz, Ewa Dziuba, Idiotek Accesories, Pan Don, Jollygoodfellow Crafts, Kamila Kloczkowska, Nie Baw Się Jedzeniem, Panato, Papilator, Piracka Wytwórnia Przestrzeni, Some Things, Sus Toys,  Szary Melanż, Torebki Energetyczne Od Iris, Torba , Wszechpracownia,  Kids Of Colours, Ciepluchy, Zjawiskowa Manufaktura.

Program:
14.06.2014 ( sobota )
12:00-20:00: Kiermasz rękodzieła.
14:00-18:00: Kącik dziecięcy, warsztaty i atrakcje dla dzieci (m.in. warsztaty decoupage, lepienia z plasteliny, malowanie twarzy, bańki mydlane, przygotowane przez Inkę Chaczko, Anastazję Faith oraz Annę Grelę).
16:00: Panel dyskusyjny: „Rękodzieło we współczesnym świecie”.
20:00: Pokaz mody przygotowany przez Agnieszkę Magerle.
21:00: After party

15.06.2014 (niedziela)
12:00-18:00: Kiermasz rękodzieła.
12:00-17:00: Kącik dziecięcy, warsztaty i atrakcje dla dzieci (m.in. warsztaty decoupage, lepienia z plasteliny, malowanie twarzy, bańki mydlane, przygotowane przez Inkę Chaczko, Anastazję Faith oraz Annę Grelę).
15:00: Pokaz mody dziecięcej przygotowany przez Agnieszkę Magerle.

Miejsce: Bułka z masłem ul. Włodkowica 8a, Wrocław

Podczas trwania Rękodzielni będziemy zbierać nakrętki oraz akcesoria dla dzieci niepełnosprawnych – Kai i Madzi:
KAJA – http://dzieciom.pl/podopieczni/23902 (pieluszki od 9 kg, chusteczki nawilżające, mleko bebilon powyżej 1 roku, kaszki)
MADZIA – http://madziazosia.pl/ (nakrętki)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


8 − = siedem

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 157 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony