Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Premiera nowego singla Elli Eyre

Premiera nowego singla Elli Eyre

(fot. materiały prasowe)Ella Eyre, która dopiero co skończyła 20 lat, ma na swoim koncie już nie tylko nagrodę BRIT Award za jej fenomenalny wokal w przebojowym singlu Rudimental „Waiting All Night”, ale również została wyróżniona przez Critics Choice Award, oraz BBC Sound of 2014 zajmując drugie miejsce jako najbardziej ciekawy debiut na brytyjskiej scenie muzycznej.

Ella jest też wychwalana przez krytyków muzycznych. Teraz prezentuje nowy singiel zapowiadający pierwszy album. Za produkcję „If I Go” odpowiada Jarred Rogers, który współpracował z takimi gwiazdami jak Lana Del Rey, Tinie Tempah czy Mark Ronson. Jest to następca utworu „Deeper”, który natychmiast dotarł na 1. miejsce notowania Hype Machine i od dnia premiery zebrał już ponad 4,6 mln wyświetleń na YouTube.

Ella, która nazwana została po pierwszej damie soulu, Elli Fitzgerald, od małego przejawiała wyjątkowe zainteresowanie muzyką. Z głosem niemal tak ogromnym jak jej bujna fryzura, Ella szybko zdobyła fanów nie tylko w rodzimym Londynie. Aktualnie Ella kończy prace nad debiutanckim albumem oraz przygotowuje się do swojej pierwszej, wyprzedanej (!!!) trasy koncertowej.

ELLA EYRE ponownie zagości w Polsce już 14 czerwca na Orange Warsaw Festival!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× 3 = dwadzieścia siedem

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 157 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony