Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Idealna powieść na wakacje? Już jutro premiera „Miłości bez scenariusza”

Idealna powieść na wakacje? Już jutro premiera „Miłości bez scenariusza”

(fot. materiały prasowe)Tłumy zazdrosnych wielbicielek, wścibscy paparazzi i bezwzględni producenci filmowi. Czy staną na drodze romantycznej miłości światowej sławy aktora i dziewczyny z prowincji? Już 11 czerwca premiera „Miłości bez scenariusza” Tiny Reber.

Ryan jest nieziemsko przystojnym, dowcipnym i uwielbianym aktorem, Taryn zwykłą i cichą kelnerką z małego miasteczka lecząca rany po niedawnym zawodzie miłosnym. Żyją po dwóch stronach szklanego ekranu i mogłoby się wydawać, że ich światy nigdy się nie spotkają, jednak przypadek sprawia, że trafiają na siebie i zakochują się bez pamięci. Taryn dopiero po jakimś czasie odkrywa, że mężczyzna, który ją zauroczył jest kinową gwiazdą, Ryan natomiast takiej kobiety właśnie szukał – prawdziwej i pięknej, której nie obchodzą jego pieniądze i sława. Czy jednak Ryanowi uda się dowieść, że prasa brukowa wypisuje o nim wierutne kłamstwa? Czy Taryn zdoła zapanować nad zazdrością, widząc ukochanego fotografowanego z innymi kobietami?

„Miłość bez scenariusza” jest uniwersalną opowieścią o uczuciu, spełnianiu marzeń, poszukiwaniu wolności. Książka ukazuje mroczną stronę sławy: bycie bogatym i pożądanym przez tłumy oznacza utracenie prywatności i może uniemożliwić nawiązanie autentycznie bliskie kontakty z ludźmi. Tina Reber z niezwykłą wnikliwością portretuje hollywoodzkie środowisko, w którym aktor staje się marionetką producentów i niewolnikiem własnych sukcesów. Ten świat pełen blichtru i złudzeń autorka przeciwstawia powszedniemu życiu z dala od jałowego zgiełku. Historia Ryana i Taryn to próba odnalezienia się pomiędzy rzeczywistością z kolorowych czasopism, a wymarzonym spokojem.

„Sexy, romantyczna i wciągająca. Miłość bez scenariusza to historia Kopciuszka, który podbije twoje serce” – napisał o książce New York Times.

Tina Reber jest córką bibliotekarki z małego amerykańskiego miasteczka. Pierwszą kartę do biblioteki otrzymała w wieku czterech lat i od tej pory książki zajmują ważne miejsce w jej życiu. Autorka nie tylko pisze książki, ale także maluje i wykonuje biżuterię. Mieszka na przedmieściach Allentown w Pensylwanii z mężem, synem i papugą o imieniu Percy.

Już wkrótce ukaże się także powieść „Próba uczuć” a w niej dalsze losy bohaterów „Miłości bez scenariusza”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


osiem × = 64

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 157 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony