Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Bezpłatne warsztaty projektowania ubioru w Poznaniu

Bezpłatne warsztaty projektowania ubioru w Poznaniu

(fot. materiały prasowe)Kolejne bezpłatne warsztaty Fundacji Start z Kulturą, odbędą się 13 czerwca 2014 roku. Fascynuje Cię świat mody? Chciałbyś/chciałabyś być jego częścią? Te warsztaty są właśnie dla Ciebie!!!

Podczas zajęć dowiesz się jak funkcjonuje branża modowa, jakie cechy powinien posiadać projektant, o technologiach, drukach aż po dopasowanie kroju do sylwetki. Tematem przewodnim warsztatów jest moda uliczna. Zajęcia będą miały formę wykładu i ćwiczeń.

Warsztaty poprowadzą Laureatki Heart Fashion 2013 – Anna Điakovič i Agnieszka Rogozińska.

Ania i Agnieszka, 25-letnie pasjonatki mody,pochodzące z okolic Szczecina. Chęć projektowania ubrań dojrzewała w nich od kilku lat. Przez ten czas szukały swojej drogi studiując na szczecińskich uczelniach, Ania Wzornictwo przemysłowe, Agnieszka natomiast Architekturę wnętrz. Ich drogi splotły się na studiach magisterskich 1,5 roku temu na wymarzonym kierunku, Projektowanie ubioru. Dzięki tej znajomości narodziło się wiele także wspólnych pomysłów. W ten właśnie sposób udało im się zając 3. miejsce w zeszłorocznej edycji konkursu dla początkujących projektantów, Heart Fashion. W życiu prywatnym obie ściśle związane są z branżą odzieżową, jednakże w głowie każdej z nich narodziło się kolejne marzenie, by w przyszłości móc pracować na własne konto i kreować własną markę, do tego właśnie starają się dążyć każdego dnia, bo przecież nie ma rzeczy niemożliwych!!!

DATA: 13.06.2014 r.
GODZINA: 15:00-17:30
MIEJSCE: Family Cafe – Centrum Kreatywnego Rozwoju ul. Grunwaldzka 136 Poznań
ZAPISY: biuro@startzkultura.pl
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!

ORGANIZATOR: Fundacja Start z Kulturą
PARTNERZY: Heart Fashion, Family Cafe – Centrum Kreatywnego Rozwoju

Do wydarzenia można dołączyć na Facebooku: https://www.facebook.com/events/572673499519180/?fref=ts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dziewięć − 7 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 196 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony