Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Debiutancki album Anety Sablik już w sprzedaży

Debiutancki album Anety Sablik już w sprzedaży

(fot. materiały prasowe)Twoje życie może się zmienić w przeciągu paru sekund… Aneta Sablik potrzebowała zaledwie krótkiej chwili, aby podjąć decyzję o wzięciu udziału w niemieckiej wersji Idola.

Pomimo, że ma wspaniały głos nie liczyła na wiele, przecież co roku tysiące młodych ludzi marzy o wygranej w tego typu konkursie. A jednak jej życie się odmieniło – stała się TĄ PIERWSZĄ! Przed Anetą otwierają się niezwykłe perspektywy.

Singiel „The One” promuje debiutancki album Anety o tym samym tytule. „The One” to zestaw tanecznych, elektryzujących i pełnych emocji utworów! Ten album jest tak różnorodny, jak różnorodna jest osobowość Artystki.

Aneta od czasu zwycięstwa prowadzi bardzo intensywne życie, w którym chwila odpoczynku jest bardzo rzadka. Zwycięską piosenkę „The One” wykonała już nieskończoną ilość razy i wciąż robi z wielkim przekonaniem:

– „Uwielbiam tę piosenkę, bo to dzięki niej osiągnęłam swój pierwszy sukces, który otworzył przede mną wielkie perspektywy i sprawił, że wszystko jest teraz możliwe. Wszystko, co robię w życiu i wszystkie moje piosenki wynikają z miłości i pasji” – mówi z pełnym przekonaniem artystka.

Album „The One” jest już w sprzedaży!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ dziewięć = 11

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 129 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony