Jestes tutaj: Home » MISZ MASZ » Letni maraton centymetrów

Letni maraton centymetrów

(fot. dziennik.pl)Temperatura chociaż zmienna ostatnio, zaczyna przekraczać magiczne 20 stopni. Wydawać się może, że to nic takiego, zwykła zmiana temperatury. A jednak zmienia się coś więcej.

Na wstępie po prostu zapomnij o wspólnym zajadaniu się czekoladą z przyjaciółką. Zamiast tego przyzwyczaj się do „nie dziękuje, odchudzam się w końcu lato się zbliża”. Dobrze też gdy przyzwyczaisz się do widoku Ewy Chodakowskiej lub Mel B wyskakujących zza każdego rogu by uświadomić wszystkich o tym jak ważna jest aktywność. Spacer po lesie lub parku? Zapomnij, chyba, że pragniesz być staranowany przez początkujących biegaczy.

Tyle starań, tyle wysiłku na jedyne dwa miesiące. A później? Ta sama przyjaciółka zaprosi cie na komediowy seans z pudełkiem lodów. Cała ta sytuacja jest jak wielkie zamknięte koło: po tych kilku miesiącach z tęsknotą serwujemy sobie tysiące kalorii by żałować tego dopiero wiosną. Jest jednak jedna dobra metoda na idealną sylwetkę latem – dbajmy o siebie cały rok!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− jeden = 5

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 157 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony