Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Nicole Scherzinger powraca z przebojem

Nicole Scherzinger powraca z przebojem

(fot. materiały prasowe)Niegdyś liderka Pussycat Dolls, a dzisiaj jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek, modelek i tancerek na świecie – Nicole Scherzinger – podpisała nowy kontrakt płytowy z Sony Music i udostępniła pierwszy wydany w „nowych barwach” singiel.

Kawałek „Your Love” z charakterystycznym „tutturu” ma szanse stać się kolejnym wielkim przebojem Nicole, dołączając do takich numerów solowych wokalistki jak „Poison”, „Don’t Hold Your Breath” czy plejady hitów Pusscat Dolls, w których słyszeliśmy głównie jej głos (żeby wymienić choćby „Don’t Cha”, „Stickwitu” czy „Jai Ho! (You Are My Destiny)”). Już wkrótce dostępny będzie kręcony w Los Angeles teledysk do tego utworu, którego w odpowiednim czasie poznamy także bardziej niegrzeczną wersję… szczegóły wkrótce!

Warto dodać, że Nicole – sama i z koleżankami z zespołu – ma na koncie ponad 60 milionów sprzedanych płyt, co roku w rozmaitych plebiscytach uznawana jest za jedną z najpiękniejszych i najzdolniejszych kobiet świata. Magazyn Billboard uznał ją za najlepiej sprzedającą się artystkę w pierwszej dekadzie XXI wieku! Kilka sezonów pracy w roli jurorki w brytyjskim programie X Factor nie pozwoliło publiczności o niej zapomnieć nawet w czasie kiedy nie nagrywała nowej muzyki, dlatego zapowiadana na jesień premiera jej drugiej płyty studyjnej oczekiwana jest z dużą niecierpliwością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


7 × = sześćdziesiąt trzy

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 039 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony