Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Jacek Stachursky wraca z nowy klipem

Jacek Stachursky wraca z nowy klipem

(fot. materiały prasowe)Jacek Stachursky wraca po 2 latach z kolejnym udanym utworem. „Najwyższy czas” to typowo imprezowa propozycja, z tekstem Jacka i muzyką Romualda Lipko, twórcą wielu ponadczasowych hitów. Piosenka ta pachnie przebojem, bo melodia wpada w ucho i do tego brzmi swojsko, a dowcipne słowa autorstwa samego Jacka pozostają w pamięci.

Stachursky doskonale czuje się w muzyce pop i ten nowy utwór „Najwyższy czas” pokazuje, że warto było czekać. Nikt nie ma tak specyficznie szorstkiego głosu jak On, który rozpoznaje się natychmiast i zawsze słucha się go z przyjemnością. Stachursky wrócił i był na to NAJWYŻSZY CZAS!

Jacek Stachursky to bardzo lubiany artysta rodzimej sceny pop-dance. Każda kolejna płyta to ogromna dawka przebojowej muzyki z ogromnym bagażem przeżyć emocjonalnych. Talent odziedziczył po ojcu – jazzowym perkusiście. Rocznie gra 60-70 koncertów, głównie plenerowych oraz w dużych dyskotekach. Przyciąga na swoje koncerty wiele tysięcy widzów. Karierę solową rozpoczął 20 lat temu, gdy nagrał piosenkę, pt. „Taki jestem”. Przebój ten odniósł fenomenalny sukces w Polsce oraz zdobył ogromną popularność w dyskotekach w Chicago.

Jacek Stachursky oficjalnie sprzedał na polskim rynku prawie 2 miliony kaset i płyt. Każdy z jego dotychczasowych albumów był wielkim sukcesem komercyjnym. W 2001 roku artysta obniżył ceny swoich płyt, aby przeciwdziałać piractwu. Twierdzi, że w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie mieszka, odnalazł swoje miejsce na ziemi. Od 28 maja 2013 jest radnym Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach.

Najważniejsze wydarzenia i nagrody:
ROK 2012 – Album „Boski Plan”
ROK 2011 – VIVA COMET – piosenka „Muzyki moc” nagrana wraz z 11 innymi artystami z okazji 10-lecia stacji VIVA POLSKA w kategorii „Odpał, czyli najlepsze na VIVA-TV.pl” oraz płyta The Very Best Of
ROK 2010 – Superjedynka – Artysta Roku;  płyta „Wspaniałe Polskie Przeboje vol.2”
ROK 2009 – Złota płyta za album „2009”
ROK 2008 – Złote Dzioby – Płyta Roku „Wspaniałe Polskie Przeboje”; Viva Comet 2008 – Artysta Roku; Platynowa płyta za album „TRWAM”; Złota płyta za album „Wspaniałe Polskie Przeboje”
ROK 2007 – Superjedynka – Teledysk „Z każdym Twym oddechem”,
ROK 2006 – Słowik Publiczności – Sopot Festiwal; Złota płyta za album „TRWAM”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


cztery − = 2

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 084 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony