Jestes tutaj: Home » FILM » „Czarownica” Disneya z Angeliną Jolie premierowo w kinach sieci Multikino

„Czarownica” Disneya z Angeliną Jolie premierowo w kinach sieci Multikino

(fot. materiały prasowe)30 maja w kinach sieci Multikino premierowo będzie można zobaczyć niezwykłą animację „Czarownica” z Angeliną Jolie w roli głównej. Film o historii najsłynniejszego czarnego charakteru Disneya, można zobaczyć w ramach akcji „Rodzina do kina” Multikino i Radio ZET – rodzice płacą za bilet tyle samo co dziecko.

Zrealizowany z wielkim rozmachem film „Czarownica” został zainspirowany postacią znaną z disneyowskiej „Śpiącej Królewny” – Diaboliną. Postać ta po raz pierwszy pojawiła się na srebrnym ekranie w 1959 roku i do dziś jest najsłynniejszym czarnym charakterem Disneya. W filmie Roberta Stromberga (autora scenografii do takich obrazów jak „Oz Wielki i Potężny” i „Alicja w Krainie Czarów”) tytułowa Czarownica (Angelina Jolie) była niegdyś piękną i dobrą dziewczyną. Jej radosną młodość przerwała wojna, podczas której bohaterka z oddaniem broniła swojej ojczyzny. Jednak zdrada, której doświadczyła, zmieniła jej czyste serce w kamień… Żądna zemsty rzuca klątwę na Aurorę (Elle Fanning) – nowo narodzoną córkę następcy tronu wrogiego królestwa. Gdy dziewczynka dorasta, Czarownica zdaje sobie sprawę z tego, że jest ona kluczem do pokoju w skłóconym królestwie. Film wyświetlany będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D  (z polskim dubbingiem i z napisami).

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS. W ramach akcji „Rodzina do kina” Multikino i Radio ZET zapraszają rodziców z dziećmi do uczestniczenia w premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Również na seans filmu „Czarownica”, od poniedziałku do niedzieli do godziny 17.00 rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


osiem − = 5

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 787 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony