Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Książka o partnerze Shakiry już w sprzedaży

Książka o partnerze Shakiry już w sprzedaży

(fot. materiały prasowe)Chcesz poznać sekrety związku Shakiry i Gerarda Piqué? Interesuję Cię, jak się poznali? 21 maja, na półkach księgarń w całej Polsce, zadebiutowała książka pt. „Gerard Piqué. Urodzony na Camp Nou”.

Odsłaniam kulisy związku „Geriego” i Shakiry. To bardzo interesująca historia – przyznaje autor książki, komentator piłkarski telewizji Sportklub Polska i felietonista portalu FCBarca.com, Mateusz Bystrzycki.

W 2008 roku, ku zdumieniu mediów i kibiców z całego świata, odradzająca się FC Barcelona zainwestowała 5 milionów euro, aby pozyskać zawodnika rezerw Manchesteru United, Gerarda Piqué. Katalończyk wracał więc do macierzystego klubu, który wypuścił go w świat wielkiego futbolu. Piqué z miejsca wniósł do drużyny zupełnie nową jakość. Sześć trofeów w pierwszym roku obecności na Camp Nou nie pozostawiało złudzeń – miejsce na środku defensywy „Blaugrany” czekało właśnie na niego.

W ciągu zaledwie kilku lat Piqué przebył drogę z ławki rezerwowych Manchesteru United do zdobycia z reprezentacją Hiszpanii Mistrzostwa Świata. Wykonany przez Katalończyka postęp był tyleż imponujący, co niespodziewany. Gerard reprezentował Hiszpanię w sześciu kategoriach juniorskich, a także miał za sobą udane wypożyczenie do Realu Saragossa, ale nikt nie przypuszczał, że tak szybko stanie się jednym z filarów „Pep Teamu”. O umiejętnościach Gerarda świadczą 22 drużynowe i 10 indywidualnych odznaczeń. Jego status jednego z najwybitniejszych i najbardziej utytułowanych obrońców w historii piłki nożnej jest niezagrożony – mówi autor książki „Gerard Piqué. Urodzony na Camp Nou”, Mateusz Bystrzycki.

Gerard Piqué to postać barwna, pełna energii i sprzeczności. Taka też jest jego biografia – przekrojowa, dygresyjna, napisana z prawdziwą pasją, z miłości do katalońskiego klubu.

Związek z Shakirą sprawił, że Piqué – siłą rzeczy – wkroczył w świat celebryckiego przepychu. I choć na co dzień jest oddanym profesjonalistą, to jednak nie da się ukryć, że z dnia na dzień stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci na świecie. Jego związek z kolumbijską pop – gwiazdą elektryzuje miliony fanów na całym świecie. W książce „Gerard Piqué. Urodzony na Camp Nou” odsłaniam kulisy funkcjonowania jednej z najgorętszych par światowego show – biznesu – dodaje Bystrzycki.

Mateusz Bystrzycki – dziennikarz sportowy z kilkunastoletnim stażem, spiker imprez sportowych, absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. W 2009 roku trafił do telewizji Sportklub Polska, gdzie miał okazję skomentować blisko 500 meczów piłkarskich z udziałem najlepszych drużyn świata. Autor cyklu felietonów „Przy Canaletes mówią” publikowanych na łamach portalu FCBarca.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


osiem + = 13

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 322 032 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony