Jestes tutaj: Home » FILM » Filmowa Gra Miejska dla młodzieży 30 maja

Filmowa Gra Miejska dla młodzieży 30 maja

(fot. materiały prasowe)Filmowa Gra Miejska to wydarzenie kulturalno-edukacyjne odbywające się po raz kolejny w Poznaniu. Organizowana jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej, Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Poznań to jedno z 16 miast i miejscowości włączające się w projekt.

Koordynatorem gry w mieście jest pani Katarzyna Czubińska, Lokalny Lider Filmoteki Szkolnej. Do akcji włączyła się również wraz z kinem Muza pani Małgorzata Kuzdra, koordynatorka Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej w Poznaniu. Współorganizatorem gry są także licealiści z V Liceum Ogólnokształcącego im. K. Potockiej w Poznaniu. Zajmą się przygotowaniem trasy oraz kolejnych punktów gry dla swoich rówieśników.

Filmowa Gra Miejska rozegra się 30.05.2014 r. Bazą będzie kino Muza, z którego to o godzinie 9.00 wyruszą pierwsze zespoły złożone z uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Czeka na nich 10 punktów, na których będą mogli sprawdzić swój spryt, kreatywność, sprawność fizyczną, a także wiedzę filmową. Zespoły składać się będą z 10 osób, każda szkoła może zgłosić kilka grup. Gra kończy się o godzinie 12.00.

Filmowa Gra Miejska to interaktywny spacer po mieście śladami niezapomnianych filmów. Uczestnicy gry mają okazję do przypomnienia sobie filmowych sloganów, legendarnych bohaterów oraz ulubionych gagów. Gra jest doskonałą okazją do przyjrzenia się filmowym hitom oraz produkcjom mniej znanym.

Nie trzeba znać się na filmie, żeby wziąć w niej udział. Wystarczy pozytywne nastawienie oraz chęć do przeżycia filmowej przygody. Na każdym punkcie znajdą się wskazówki, które pomogą rozwiązać zadanie. Udział w grze jest bezpłatny.

Zgłoszenia szkół przyjmowane są na adres mailowy: kczubinska@o2.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− siedem = 1

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 841 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony