Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Marcin Kindla – nowy singiel i teledysk

Marcin Kindla – nowy singiel i teledysk

(fot. materiały prasowe)„Po prostu wróć” to drugi singiel zapowiadający nowy album Marcina Kindla. Kompozytor, autor tekstów, muzyk i producent muzyczny tym razem pokazuje swoje bardziej elektroniczne oblicze.

Producentami tej piosenki są przyjaciele ze Szwecji, którzy zaznaczyli swoją obecność na Polskim rynku produkcjami dla Margaret. Teledysk do piosenki zrealizowany w Barcelonie świetnie oddaje wiosenno-wakacyjny klimat unikając przy tym przaśności i kiczu, który często z takimi klipami jest kojarzony.

„Po prostu wróć” jest nowym singlem, jednak ma już na swoim koncie sukcesy: zwyciężył w konkursie specjalnym na HIT NA LATO na tegorocznym Festiwalu Rock Stars!

Od solowego debiutu Marcina minęły już ponad 2 lata, a w tym czasie udało się naprawdę wiele. Zaczynając od sukcesu podczas Festiwalu Opole 2012 gdzie wspólnie z Piotrem Kupichą otrzymali Superpremierę Super Expressu, miesiąc później długo wyczekiwane I miejsce dla Polski w Szwedzkim Karshlam (BALTIC SONG FESTIVAL) oraz zeszłoroczny Festiwal Piosenki Rosyjskiej gdzie utworem „Korabli” Marcin wywalczył Brązowy Samowar. Nowy album Marcina jest bardzo zróżnicowany brzmieniowo, ale mimo wszystko dominują akustyczne brzmienia i nostalgiczne melodie.

Nadchodzący album prawdopodobnie będzie ostatnim krążkiem nagranym jako Marcin Kindla, a sam artysta chce skupić się na pracy „od kuchni” poświęcając się komponowaniu i produkcji muzycznej – czy to tylko plotki? O to najlepiej zapytać samego Marcina!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ trzy = 7

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 084 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony