Jestes tutaj: Home » FILM » „Transformers. Wiek zagłady”

„Transformers. Wiek zagłady”

1400319484fotoKażdy chyba pamięta wielki hit kinowy z roku 2007 pt. „Transformers”, w którym główne role zagrali Shia LaBeouf i Megan Fox. Po tamtej produkcji powstały jeszcze dwa filmy, w latach: 2009 i 2011. Teraz przyszedł czas na kolejną produkcję. „Transformers. Wiek zagłady”.

27 czerwca będzie miał premierę nowy film Michaela Baya, kolejny z serii o Transformersach. Tym razem ludzcy badacze, zafascynowani technologią Transformersów w swoich badaniach przekraczają granice, które przekroczone być nie powinny. Przez to wszystko na Ziemię wracają złe Decepticony. Ponownie rozpoczyna się walka dobra ze złem.

Sądząc po zwiastunach szykuje się niezłe kino akcji, które powinno stanowić nie lada rozrywkę dla osób, znających już historię Transformersów jak i dla zwyczajnych fanów szybkiej jazdy bez trzymanki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× cztery = 32

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 040 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony