Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Dziewczyna Pharrella Williamsa nareszcie na czarnym krążku

Dziewczyna Pharrella Williamsa nareszcie na czarnym krążku

(fot. materiały prasowe)Ta płyta aż prosiła się o wydanie na czarnym krążku… Nareszcie jest! Teraz przeboje „Happy” i „Marilyn Monroe” oraz mnóstwo genialnej muzyki z najnowszego albumu Pharrella Williamsa można słuchać z płyty winylowej.

Dołączony do niej kod umożliwia bezpłatne pobranie całego materiału w formacie cyfrowym (uwaga – wbrew temu, co błędnie napisano na pierwszym nakładzie – usługa ta dostępna jest na całym świecie, nie tylko w Stanach Zjednoczonych).

Płyta „G  I  R  L” przekroczyła już milion sprzedanych egzemplarzy na całym świecie, a w Polsce pokryła się Złotą. W ostatnich dniach Pharrell udostępnił też oficjalnie bonusowy track „Smile”, jaki znalazł się tylko na japońskiej edycji płyty. Natomiast wszystkim Paniom artysta zadedykował ostatnio specjalny list, który odsłuchać można pod TYM adresem. Towarzyszące mu video jest jednocześnie materiałem zza kulis powstawania klipu do najnowszego video Pharrella –”Marilyn Monroe”.

Za nieco ponad miesiąc Pharrell Williams wystąpi w Warszawie jako gwiazda główna Pozytywne Wibracje Festival. Bilety na to wydarzenie już w sprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dwa + = 11

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 088 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony