Jestes tutaj: Home » FILM » „Criminal Minds” serial dla wielbicieli kryminałów

„Criminal Minds” serial dla wielbicieli kryminałów

(fot. materiały prasowe)Seriale o elitarnych jednostkach zawsze mnie interesowały. Być może jest tak dlatego, iż ludzie pracujący w ten sposób mają ciekawe życie. Jednym z seriali – swoją drogą wielki hit – który wciągnął mnie bez pamięci jest „Criminal Minds” „Zabójcze umysły”.

Serial jest niewyobrażalnie lepszy od innych produkcji CSI z kilku względów. Po pierwsze: aktorstwo. Ludzie, którzy wcielili się w role agentów są naprawdę przekonujący, trudno odmówić im realizmu. Po drugie: realizm. No dobrze, Penelope Garcia szybko włamująca się do każdego komputera, to chyba mało rzeczywista postać, ale sprawy rozwiązywane są po ludzku. To znaczy: jest stres, są trudności i dużo, dużo zagadek.

Czyli wszystko to co powinni lubić fani seriali tego typu.

Jest jednak pewna wada tej produkcji, która w zasadzie wadą nie jest. Odcinki są niesamowicie krótkie, a przynajmniej się takie wydają. Może to być spowodowane silnie wciągającej fabułą w każdym z nich. A to raczej dobrze.

Podsumowując: „Zabójcze umysły są” dla wielbicieli serialu „CSI: Kryminalne zagadki”, ale po tym serialu można oczekiwać więcej. Z bardzo prostej przyczyny: jest lepszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


9 × = trzydzieści sześć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 787 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony