Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Nowy singiel Honoraty Skarbek

Nowy singiel Honoraty Skarbek

(fot. materiały prasowe)„GPS” – podobnie jak „Nie powiem jak” to wakacyjny utwór, którego myśl przewodnia ukryta jest w ciekawym tekście. 

„Najnowszy singiel jest o tym, aby czasami trochę zwolnić szybki bieg życia, wyrzucić GPS, który automatycznie pokazuje nam drogę, którą mamy iść i korzystać z życia wyłapując z niego niepowtarzalne i piękne momenty, które często omijamy przez życiowy „wyścig”, w którym każdy z nas bierze udział.” – tak o „GPS” mówi Honorata. Całości dopełnia bardzo przyjemny, tak dla ucha jak i oka teledysk kręcony na egzotycznej Malcie, w którym nie brakuje pięknych widoków, wakacyjnego klimatu i urokliwych scen.

Wokalistka ma świetne wspomnienia z planu klipu. Każda scena została starannie dobrana i przemyślana tak, aby efekt zadowolił nawet najbardziej wymagających fanów Artystki:

– „Malta jest przepiękna, malownicza, poza sezonem spokojna i tajemnicza. Ujęła mnie jednolita architektura, kolory wypalone słońcem, cudowne widoki i przepiękne wąskie uliczki. Niestety byliśmy na Malcie zaledwie 3 dni, z których większość czasu poświęciliśmy pracy i szukaniu intrygujących miejsc, gdzie mogą powstać niepowtarzalne ujęcia.  Mam nadzieję, że udało mi się ponownie stworzyć coś, dzięki czemu zobaczę uśmiech na twarzach moich odbiorców i nie tylko.”

Za teledysk – podobnie jak w przypadku innych hitów Artystki – odpowiada sprawdzony już duet Grymuza & Lewicka, stylizacje zaś ponownie przygotowała sama Honorata.

Honorata Skarbek to jedna z najpopularniejszych polskich Artystek młodego pokolenia. 2 albumy, z których pochodzą świetnie przyjęte single m.in. „Nie powiem jak”, „Sabotaż”, „Lalalove” czy „Runaway”, liczne wyróżnienia, nagrody muzyczne, częste koncerty oraz nieustanny rozwój artystyczny potwierdzają wysoką i wciąż rosnącą pozycję Honoraty na polskiej scenie muzycznej.

Singiel „GPS” zapowiada nową, trzecią już płytę Artystki, której premiera spodziewana jest pod koniec 2014 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dziewięć − = 2

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 195 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony