Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Nowy singiel Honoraty Skarbek

Nowy singiel Honoraty Skarbek

(fot. materiały prasowe)„GPS” – podobnie jak „Nie powiem jak” to wakacyjny utwór, którego myśl przewodnia ukryta jest w ciekawym tekście. 

„Najnowszy singiel jest o tym, aby czasami trochę zwolnić szybki bieg życia, wyrzucić GPS, który automatycznie pokazuje nam drogę, którą mamy iść i korzystać z życia wyłapując z niego niepowtarzalne i piękne momenty, które często omijamy przez życiowy „wyścig”, w którym każdy z nas bierze udział.” – tak o „GPS” mówi Honorata. Całości dopełnia bardzo przyjemny, tak dla ucha jak i oka teledysk kręcony na egzotycznej Malcie, w którym nie brakuje pięknych widoków, wakacyjnego klimatu i urokliwych scen.

Wokalistka ma świetne wspomnienia z planu klipu. Każda scena została starannie dobrana i przemyślana tak, aby efekt zadowolił nawet najbardziej wymagających fanów Artystki:

– „Malta jest przepiękna, malownicza, poza sezonem spokojna i tajemnicza. Ujęła mnie jednolita architektura, kolory wypalone słońcem, cudowne widoki i przepiękne wąskie uliczki. Niestety byliśmy na Malcie zaledwie 3 dni, z których większość czasu poświęciliśmy pracy i szukaniu intrygujących miejsc, gdzie mogą powstać niepowtarzalne ujęcia.  Mam nadzieję, że udało mi się ponownie stworzyć coś, dzięki czemu zobaczę uśmiech na twarzach moich odbiorców i nie tylko.”

Za teledysk – podobnie jak w przypadku innych hitów Artystki – odpowiada sprawdzony już duet Grymuza & Lewicka, stylizacje zaś ponownie przygotowała sama Honorata.

Honorata Skarbek to jedna z najpopularniejszych polskich Artystek młodego pokolenia. 2 albumy, z których pochodzą świetnie przyjęte single m.in. „Nie powiem jak”, „Sabotaż”, „Lalalove” czy „Runaway”, liczne wyróżnienia, nagrody muzyczne, częste koncerty oraz nieustanny rozwój artystyczny potwierdzają wysoką i wciąż rosnącą pozycję Honoraty na polskiej scenie muzycznej.

Singiel „GPS” zapowiada nową, trzecią już płytę Artystki, której premiera spodziewana jest pod koniec 2014 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


1 × cztery =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 170 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony