Jestes tutaj: Home » FILM » 600 tysięcy Polaków razem z Multikinem

600 tysięcy Polaków razem z Multikinem

(fot. materiały prasowe)Fan Page Multikino Polska 13 maja br. osiągnął liczbę 600 tysięcy fanów. Z tej okazji sieć multipleksów przygotowała aplikację konkursową „Wielka Sześćsetka”, w której do wygrania jest nie inaczej jak 600 biletów do kina w całej Polsce! Zapraszamy na fan page i do gry!

Aktualnie Fan Page Multikino Polska na portalu facebook.com ma ponad 600 tysięcy fanów i jest liderem wśród Fan Page’y sieci kinowych nie tylko w Polsce, ale również w Europie.

Z okazji zgromadzenia tak dużej liczby osób, które lubią Multikino sieć przygotowała aplikację konkursową, w której każdy z fanów ma szansę na zdobycie nagród. Aplikacja „Wielka Sześćsetka” zawiera pytania konkursowe, związane ze światem filmu. Odpowiadając poprawnie fani naszego FB mogą wygrać 600 biletów do kin sieci Multikino i Silver ScreenŁódź, w tym m.in. bilety na filmy, maratony filmowe, koncerty. Konkurs będzie trwał do 3 czerwca b.r.

Zadaniem konkursowym jest wskazanie prawidłowych tytułów filmów w określonym czasie. Przy każdym tytule można skorzystać z jednej podpowiedzi. W konkursie można brać udział maksymalnie trzy razy w ciągu doby. Po zakończeniu gry uczestnikom codziennie naliczane są punkty, na podstawie których powstaje dzienny ranking. Każdego dnia zostanie wyłonionych 30 wygranych.

Już dziś Multikino zaprasza do udziału w konkursie: https://apps.facebook.com/multikinowielka/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


sześć + = 10

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 648 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony