Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Teledysk „West Cost” Lany Del Rey

Teledysk „West Cost” Lany Del Rey

(fot. idolator.com)Piosenka „West Coast” pochodzi z nowego albumu Lany Del Rey „Ultraviolence”. Utwór został napisany przez Lanę i legendarnego Ricka Nowelsa, a wyprodukowany przez Dana Auerbacha z The Black Keys.

„Płyta jest gotowa i bardzo piękna. Tak zła, a zarazem wyśmienita. Absolutnie genialna, dużo mroczniejsza niż poprzednia!” komentuje Lana.

Piosenkarka jest w trakcie tournee po Stanach i Kanadzie, gra koncerty w Las Vegas, Miami, Nowym Orleanie, Nashville, San Francisco, Montrealu, Vancouver i wielu innych miastach. Wystąpi na najważniejszych festiwalach świata, takich jak Coachella, Rock En Seine, Vida, Bravella, Bergenfest oraz Glastonbury.

Wydany w styczniu 2012 roku album „Born To Die” sprzedał się w ponad 6 milionach egzemplarzy na całym świecie, w Polsce osiągnął status diamentowej płyty. To właśnie z niego pochodzą przeboje „Summertime Sadness”, „Video Games”, „Born To Die” oraz „Blue Jeans”.

Lista utworów na płycie „Ultraviolence”:
1. CRUEL WORLD
2. ULTRAVIOLENCE
3. SHADES OF COOL
4. BROOKLYN BABY
5. WEST COAST
6. SAD GIRL
7. PRETTY WHEN YOU CRY
8. MONEY POWER GLORY
9. FUCKED MY WAY UP TO THE TOP
10. OLD MONEY
11. THE OTHER WOMAN

BONUS TRACKS:
1. BLACK BEAUTY
2. GUNS AND ROSES
3. FLORIDA KILOS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ sześć = 8

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 039 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony