Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Eminem pierwszym raperem, ktory wystapi jako headliner stadionie Wembley

Eminem pierwszym raperem, ktory wystapi jako headliner stadionie Wembley

(fot. materiały prasowe)Stadion Wembley gościł już na swojej scenie największe gwiazdy muzyki, ale teraz po raz pierwszy w historii zaprezentuje się na niej jako headliner raper. Będzie to również pierwszy od 2001 r. koncert Eminema w Londynie!

„Słyszałem, że nie wyrażono zgody, abym wystąpił na festiwalu w Hyde Parku, zatem tym bardziej się cieszę, że zagram w Londynie w te lato” powiedział Eminem zdradzając jak doszło do zorganizowania koncertu na Wembley. – „Najłatwiejszym sposobem, aby zachęcić mnie do zrobienia czegoś jest mówienie mi, że nie wolno mi tego zrobić. Dziękuję Royal Parks za umożliwienie mi tego… na Wembley.”

Eminem jest bez wątpienia jednym z największych artystów swojej generacji. Jego sukces jest niepodważalny. 103 milionów sprzedanych płyt, wyprzedane koncerty na stadionach na całym świecie i niezliczona ilość przyznanych nagród. Jego ostatnie wydawnictwo „The Marshall Mathers LP 2” pobiło rekord, kiedy zadebiutowało na 1. miejscu sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Był to już siódmy album w karierze rapera, który dotarł na szczyt notowania na Wyspach i tym samym stał się pierwszym amerykańskim artystą, który osiągnął taki sukces w tym kraju.

W niedzielę miał premierę nowy teledysk Eminema do singla „Headlights” z gościnnym udziałem Nate Ruess. Za reżyserię klipu odpowiada słynny Spike Lee!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 5 = dziesięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 157 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony