Jestes tutaj: Home » FILM » Anime: „Vampire Knight”

Anime: „Vampire Knight”

(fot. iwma.pinger.pl)Wampiry to w ostatnim czasie bardzo modne stworzenia, które są bohaterami przeróżnych filmów, seriali i książek. Niektóre z tych produkcji są świetne, niektóre godne pożałowania. Reprezentantem tej drugiej kategorii jest zdecydowanie anime „Vampire Knight” z roku 2008.

To oczywiste, że ludzie często marzą o posiadaniu nadprzyrodzonej siły, która mogłaby zniszczyć cały świat. Marzenia o potędze, są dobre, dopóki nie przekroczą pewnej granicy. Granicy tandety jaką przekroczyło zdecydowanie to anime.

Co ciekawe, pierwszych kilka odcinków jest w miarę w porządku, jednak z upływem czasu seria staje się nudna, przewidywalna i płytka. Ludzie, którzy chcą obejrzeć coś ciekawego i tajemniczego powinni omijać tę produkcję z daleka, chyba, że chcą się rozczarować.

Ogółem seria jest po prostu mdła. Typowa bajka dla nastoletnich dziewczyn, które marzą o walczących o nich chłopcach. Czyli nuda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× sześć = 36

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 129 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony