Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Najciekawsze propozycje z tegorocznej Eurowizji.

Najciekawsze propozycje z tegorocznej Eurowizji.

(fot. materiały prasowe)W tym roku po raz pierwszy od wielu lat reprezentacja Polski na Eurowizji dostała się do ścisłego finału konkursu. Jest to w takim razie bardzo dobry czas na przedstawienie faworytów tegorocznej edycji.

Francja – Twin Twin – „Moustache”.
Piosenka jest naprawdę przyjemna, zabawna, świeża i idealna na Eurowizję. Ba idealna na miano hitu lata i byłabym bardzo zdziwiona, gdyby przeszła bez echa we wszystkich, komercyjnych stacjach radiowych. Piosenka raczej konkursu nie wygra, ale z pewnością będzie w pierwszej dziesiątce zestawienia.

Dania – Basim – „Cliché Love Song”.
Przeurocza propozycja podana przez duński odpowiednik Bruno Marsa. Piosenka jest słodka, naiwna i wesoła. Idealna na tę porę roku. Wykonujący ją Basim ma naprawdę przyjemny głos, który perfekcyjnie spisuje się w tym kawałku. Ta propozycja również powinna znaleźć się wysoko w klasyfikacji.

Łotwa – Aarzemnieki  – „Cake to bake”.
Mam wrażenie, że ta piosenka to żart. Jeden, wielki, pozytywny żart. Jest ciekawa i dlatego znalazła się na tej liście.

Białoruś TEO – „Cheescake”.
TEO wygląda niczym K.A.S.A w teledysku do Maczo. Piosenka zdecydowanie jest wzorowana na popularnym ostatnio Robine Thicke. Chwytliwa, łatwa, przyjemna. Nie ma problemów, żeby ją zapamiętać, więc może zajść bardzo daleko w zestawieniu.

To są moje cztery typy tegorocznej Eurowizji. Kto wygra? Tego dowiemy się już dziś wieczorem. Trzymajmy więc kciuki za swoich faworytów i dobrze się bawmy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ sześć = 11

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 811 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony