Jestes tutaj: Home » FILM » Anime: „Monster”

Anime: „Monster”

(fot. materiały prasowe)Lekarze ratują życie,  ale co się stanie, jeżeli jeden z uratowanych pacjentów wyrośnie na seryjnego mordercę? Czy można żyć ze świadomością, że uratowało się potwora?

Kenzou Tenma jest japońskim neurochirurgiem, który w roku 1986 pracuje w Duseldorfie w RFN. Pewnego dnia ratuje od śmierci małego chłopca, który ze szpitala znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Po 9 latach ten sam lekarz jest oskarżony o morderstwa, których nie popełnił. Zaczyna się walka z czasem, a sam doktor stara się rozwiązać problem na własną rękę.

Anime wciąga. Kreska jaką zostało stworzone może i nie jest najlepsza, a przynajmniej mnie się nie podoba, ale sama animacja jest wciągająca. Jest przerażające, tajemnicze i szybkie. I kompletnie do niczego nie można się w nim przyczepić. Majstersztyk po prostu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


1 + = dziewięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 157 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony