Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Premiera teledysku „Chandelier” z nadchodzacej płyty Sia

Premiera teledysku „Chandelier” z nadchodzacej płyty Sia

(fot. materiały prasowe)Sia zaprezentowała właśnie oficjalny teledysk do singla „Chandelier”. Utwór  zapowiada jej najnowszą płytę, która zatytułowana jest „1000 Forms of Fear”, która ma ukazać się przed wakacjami. Gwiazdą filmu jest jedenastoletnia Maddie Zeigler, która na co dzień występuje w tanecznym programie reality show  – „Dance Moms”, który cieszy się ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych.

Teledysk  wyreżyserowali wspólnie Daniel Askill oraz Sia. Niezwykłe, wręcz bajkowe, ale momentami też wręcz psychodeliczne zdjęcia nakręcono w centrum Los Angeles.

W oczekiwaniu na premierę płyty Sia zachęca do udziału w akcji #siaselfie. Fani artystki umieszczają swoje zdjęcia w charakterystycznej blond-peruce, która jest znakiem rozpoznawczym tej tajemniczej wokalistki (więcej szczegółów na stronie: http://www.siaselfie.com)

Sia Furler, bo tak brzmi jej pełne nazwisko, ma na swoim koncie 4 płyty solowe. Ostatnia – „We Are Born” ukazała się w 2010 r. Sia udziela się również wokalnie w utworach tworzonych dla innych artystów. Mogliśmy usłyszeć ją w hitach: „Titanium” Davida Guetta, „Beautiful Pain” Eminema czy „Wild Ones” Flo Rida.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× 9 = dziewięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 842 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony