Jestes tutaj: Home » FILM » Długo oczekiwany „RIO 2” na ekranach kin sieci Multikina

Długo oczekiwany „RIO 2” na ekranach kin sieci Multikina

(fot. materiały prasowe)Na ten dzień najmłodsi kinomani czekali bardzo długo. 9 maja kultowa animacja – „RIO 2” trafi na ekrany kin sieci Multikino. Pierwsza część zarobiła prawie pięćset milionów dolarów i stała się światowym hitem.

Druga część pokazuje życie Blu i Julii, którzy założyli rodzinę, mają trójkę dzieci i mieszkają w Rio. Film można zobaczyć w ramach akcji „Rodzina do kina” Multikino i Radio ZET – rodzice płacą za bilet tyle samo co dziecko.

Blu, Julia i trójka ich dzieci wiodą rodzinny tryb życia, ale Julia obawia się, że jej potomstwo nigdy nie dowie się, co to znaczy być wolnym ptakiem. Ku jej zdumieniu Blu postanawia zabrać całą rodzinę na wyprawę do Amazonii. Bohaterowie poznają w dżungli Eduardo – przywódcę stada, który kieruje się żelaznymi zasadami, jego zadziorną siostrę Mimi, która zawsze mówi to, co myśli oraz Roberto – czarującego ptaka, który sprawia, że Blu wpada w kompleksy. Główny bohater martwi się, że nie dopasuje się do dziko żyjących ptaków i straci rodzinę. Tymczasem dawny przeciwnik Nigel knuje intrygę, by zemścić się na Blu… Głosu postaciom użyczyli m.in.: Grzegorz Drojewski, Agnieszka Dygant, Wiktor Zborowski i Agata Buzek. Film wyświetlany będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS. W ramach akcji „Rodzina do kina” Multikino i Radio ZET zapraszają rodziców z dziećmi do uczestniczenia w premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Również na seanse filmu „RIO 2”, od poniedziałku do niedzieli do godziny 17.00 rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem + 4 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 057 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony