Jestes tutaj: Home » FILM » „Psychoza” w czasach współczesnych

„Psychoza” w czasach współczesnych

(fot. materiały prasowe)W latach ’60 Alfred Hitchcock wyreżyserował „Psychozę” film, który stał się kultowy. Historia opowiadająca o Normanie Batesie, wciągnęła miliony osób i do dziś budzi niepokój. Film Hitchcocka jest niezapomniany i właśnie dlatego, współcześni ludzie wzięli go, a właściwie historię w nim przedstawioną na warsztat i stworzyli serial „Bates Motel”.

Bates Motel jest serialem świetnie zrealizowanym, w którym fabuła została naprawdę nieźle przemyślana. Oto możemy się w końcu dowiedzieć, co siedziało w głowie Normana Batesa przed wydarzeniami z „Psychozy”. Ba, jest nawet lepiej. Norma Bates został uwspółcześniony, używa komórki, komputera i nawet pisze bloga!

Serial z pewnością nie będzie tak niezapomniany, jak obraz Alfreda Hitchcocka, ale warto go oglądać, chociażby ze względu na fabułę. „Psychoza” to nie jest, ale i tak wciąga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 3 = dwa

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 084 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony