Jestes tutaj: Home » FILM » Różnorodny początek maja na ekranach kin sieci Multikino

Różnorodny początek maja na ekranach kin sieci Multikino

(fot. materiały prasowe)Już 2 maja w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć dwie zupełnie różne gatunkowo premiery. Dokument „Jan Paweł II – Santo Subito. Świadectwa świętości” i horror „Diabelskie nasienie”.

Twórcy dokumentu „Jan Paweł II – Santo Subito. Świadectwa świętości” zadają następujące pytanie: w jaki sposób Jan Paweł II jest wciąż obecny wśród ludzi? Odpowiedzi na nie szukają w różnych częściach świata, docierając do osób, których życie, w rozmaity sposób, naznaczone jest obecnością papieża. Przewodnikiem i odkrywcą nowych świadectw jest ks. Sławomir Oder, postulator procesów beatyfikacyjnych i kanonizacyjnych Jana Pawła II. Prałat wciela się w rolę reportera i razem z ekipą filmową spotyka się z bohaterami filmu, którzy opowiadają mu swoje poruszające historie. W filmie zaprezentowane zostanie m.in. świadectwo Floribeth Diaz z Kostaryki – uzdrowionej przez Jana Pawła II kobiety, której lekarze nie dawali żadnych szans na przeżycie. W dokumencie uwieczniono także malownicze miejsca i krajobrazy. To niezwykle wzruszająca podróż w głąb ludzkich przeżyć, w naturalny sposób podtrzymująca podniosły nastrój wywołany świętem kanonizacji papieża Polaka.

„Diabelskie nasienie” natomiast to horror wyprodukowany przez Johna Davisa („Kronika”), w którym wystąpili m.in.: Zach Gilford („Likwidator”, „Absolwentka”) i Allison Miller (seriale TV „Gotowe na wszystko” i „Prywatna praktyka”). Para młodych Amerykanów w podróży poślubnej na egzotycznej Dominikanie traci świadomość podczas jednej, tajemniczej nocy. Wkrótce po powrocie kobieta przekonuje się, że jest w ciąży, której nie planowała i zaczyna ulegać niezwykłej przemianie. Jej mąż nabiera podejrzeń, że za ten stan odpowiedzialne są siły nie z tego świata…

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


6 × sześć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 197 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony