Jestes tutaj: Home » FILM » Premiera najnowszego filmu Woody’ego Allena już w lipcu

Premiera najnowszego filmu Woody’ego Allena już w lipcu

(fot. ppmcvariety.files.wordpress.com)Film „Magic in the Moonlight” będzie miał światową premierę 25 lipca, a w rolach głównych zobaczymy Colina Firtha oraz Emmę Stone.

Woody Allen – reżyser, który realizuje co najmniej jeden film rocznie, ponownie stworzył romantyczną komedię o Angliku. Główny bohater filmu ma ujawnić przekręt związany z pewną kobietą, w której niefortunnie przyjdzie mu się zakochać. Akcja „Magic in the Moonlight” toczy się na południu Francji w latach 20. XX wieku. Dopełnieniem zaskakującego scenariusza są scenerie Lazurowego Wybrzeża oraz klimat klubów jazzowych.

– „Miałem to od lat zapisane na kawałku papieru w szufladzie. Wiedziałem, że to dobra fabuła, ale wyobrażałem to sobie jako współczesną opowieść i wciąż coś mi nie pasowało. Nagle uświadomiłem sobie, że akcja może się rozgrywać we Francji w latach 20.” – mówi Woody Allen.

„Magic the Moonlight” trafi na ekrany kin 25 lipca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


2 + = dziesięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 157 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony