Jestes tutaj: Home » FILM » Bon appétit

Bon appétit

(fot. newnownext.com)Wyobraźmy sobie, że spotykamy człowieka wielkiej klasy. Dobrze ubranego, oczytanego, wykształconego, o wielu pasjach i wielu talentach. Zachwycamy się tym człowiekiem, chcemy się z nim przyjaźnić i grzać w blasku jego osobowości.

A teraz wyobraźmy sobie, że ten sam człowiek, tak poważany przez wszystkich członków społeczeństwa jest nikim innym jak okrutnym, seryjnym mordercą. No cóż, pomyłki się zdarzają.

Ludzie, którzy roztaczają wokół siebie aurę magii są częstym tematem w serialach, ale ten serial jest inny. „Hannibal” to historia o okrutnym mordercy, kanibalu, karmiącym swoich gości, na wystawnych kolacjach, daniami przyrządzonymi z ludzkiego mięsa.

W tym serialu miesza się ze sobą wszystko, muzyka klasyczna, morderstwa, piękne trzyrzędowe garnitury, groteskowy dźwięk, inteligencja i nieudolność.

Patrzymy na Hannibala Lectera i podziwiamy go, za jego opanowanie, maniery, to jak traktuje samego siebie, a jednocześnie boimy się go – w końcu pewnego dnia może chcieć zjeść właśnie nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


osiem − 6 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 787 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony