Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Pharrell Williams prezentuje klip do następcy „Happy”

Pharrell Williams prezentuje klip do następcy „Happy”

(fot. materiały prasowe)Teledysk do jego poprzedniego singla stał się światowym fenomenem. Najpierw jako pierwsze w historii show-biznesu 24-godzinne video muzyczne, później za sprawą fanów, którzy w różnych krajach i miastach nagrywali do niego własne klipy (warto dodać, że Polacy byli tu szczególnie aktywni, a wersje z Krakowa czy Poznania liczą już sobie na YT kilkaset tysięcy odtworzeń).

To wszystko dzięki jednej piosence Pharrella Williamsa – „Happy”. Ale w marcu ukazała się jego nowa płyta „G  I  R  L” i czas na jej następną odsłonę. Nazywa się ona „Marilyn Monroe” i jest drugim oficjalnym singlem z tego świetnie przyjętego krążka (w Polsce jest już Złota Płyta!). Barwny klip do piosenki zaaranżowanej przez mistrza muzyki filmowej, Hansa Zimmer, nakręcono w Los Angeles pod wodzą hiszpańskiego reżysera Luisa Cervero, reżysera licznych reklam (Adidas, Sony Xperia) i klipów takich artystów, jak Justice, Oh Land czy Wretch 32.

Dopiero z klipu dowiadujemy się, że w piosence występuje także Kelly Osbourne (wygłasza tu krótką, acz znaczącą kwestię). No i że legginsy nigdy nie wyjdą z mody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 1 = sześć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 038 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony