Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Lucek czyli urokliwa Nyska

Lucek czyli urokliwa Nyska

(fot. materiały prasowe)W czerwcu 2014 roku 5 osobowa ekipa (w tym dwie kobiety) 21 letniej Nyski – Lucka zabierze Was w długą, 10 miesięczną podróż dookoła Azji. Przejadą przez Turcję, Gruzję, Armenię. Zatrzymają się na chwilę w Górskim Karabachu, by wspomóc jedną z tamtejszych szkół podstawowych.

Następnie przejadą przez Iran, do Pakistanu, gdzie zacznie się bardzo trudny element wyprawy – wspinaczka na 7500 m n.p.m. szczyt Malubiting. Przejadą Indie, Nepal i inne kraje wschodnioazjatyckie. Ostatnim elementem będzie przejazd przez Syberię zimą.

Wyprawa ta jest bardzo skomplikowanym przedsięwzięciem i wymaga dużych nakładów finansowych. Niedawno utworzyli projekt na portalu Polak Potrafi, którego celem będzie zebranie 5 000 zł na doposażenie auta przed wyjazdem. W zamian za niewielkie kwoty pieniężne można otrzymać ciekawe fanty z podróży.

Jeśli chcesz wesprzeć ekipę Lucka zapraszamy do zapoznania się z projektem http://polakpotrafi.pl/projekt/nysa-dookola-azji?utm_source=projects

Oto co sami piszą – „Każdy z nas pozostawia, pracę, dom, swoich bliskich, aby przeżyć przygodę swojego życia… Pomysł ten zrodził się w naszych głowach już trzy lata temu i od tej pory konsekwentnie go realizujemy. Wyprawa jest dużym przedsięwzięciem organizacyjnym, a najtrudniejszymi barierami do pokonania są przeszkody finansowe. Z tego powodu zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie. Dołożymy wszelkich starań aby Was nie zawieść i nawet najmniejszą pomoc sumiennie odwzajemnimy.”

Bez Waszej pomocy to się nie uda. Zachęcamy do udzielenia wsparcia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


1 × cztery =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 087 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony