Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Lucek czyli urokliwa Nyska

Lucek czyli urokliwa Nyska

(fot. materiały prasowe)W czerwcu 2014 roku 5 osobowa ekipa (w tym dwie kobiety) 21 letniej Nyski – Lucka zabierze Was w długą, 10 miesięczną podróż dookoła Azji. Przejadą przez Turcję, Gruzję, Armenię. Zatrzymają się na chwilę w Górskim Karabachu, by wspomóc jedną z tamtejszych szkół podstawowych.

Następnie przejadą przez Iran, do Pakistanu, gdzie zacznie się bardzo trudny element wyprawy – wspinaczka na 7500 m n.p.m. szczyt Malubiting. Przejadą Indie, Nepal i inne kraje wschodnioazjatyckie. Ostatnim elementem będzie przejazd przez Syberię zimą.

Wyprawa ta jest bardzo skomplikowanym przedsięwzięciem i wymaga dużych nakładów finansowych. Niedawno utworzyli projekt na portalu Polak Potrafi, którego celem będzie zebranie 5 000 zł na doposażenie auta przed wyjazdem. W zamian za niewielkie kwoty pieniężne można otrzymać ciekawe fanty z podróży.

Jeśli chcesz wesprzeć ekipę Lucka zapraszamy do zapoznania się z projektem http://polakpotrafi.pl/projekt/nysa-dookola-azji?utm_source=projects

Oto co sami piszą – „Każdy z nas pozostawia, pracę, dom, swoich bliskich, aby przeżyć przygodę swojego życia… Pomysł ten zrodził się w naszych głowach już trzy lata temu i od tej pory konsekwentnie go realizujemy. Wyprawa jest dużym przedsięwzięciem organizacyjnym, a najtrudniejszymi barierami do pokonania są przeszkody finansowe. Z tego powodu zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie. Dołożymy wszelkich starań aby Was nie zawieść i nawet najmniejszą pomoc sumiennie odwzajemnimy.”

Bez Waszej pomocy to się nie uda. Zachęcamy do udzielenia wsparcia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


6 − dwa =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 319 941 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony