Jestes tutaj: Home » FILM » Gratka dla najmłodszych na koniec kwietnia w sieci kin Multikino

Gratka dla najmłodszych na koniec kwietnia w sieci kin Multikino

(fot. materiały prasowe)Już 25 kwietnia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo animację „Amazonia. Przygody małpki Sai”. Historia ocalałej z katastrofy lotniczej kapucynki, która uczy się przetrwać w nowych warunkach – dzikich lasach Amazonii. W ramach akcji „Rodzina do kina” dzieci i rodzice kupią bilet na ten film w atrakcyjnej cenie.

„Amazonia. Przygody małpki Sai” to film przygodowy z ekologicznym przesłaniem dla całej rodziny w reżyserii Thierry’ego Ragoberta („188 dni w kosmosie”). Sai, wychowana w mieście małpka kapucynka, w wyniku przypadku trafia w samo serce amazońskiej dżungli. Nieprzygotowana do życia wśród dzikiej natury i zdana wyłącznie na siebie zmierzy się z wyzwaniami, które przygotowała dla niej przyroda. Zrealizowana w tradycji „Mikrokosmosu” i „Makrokosmosu” w 3D w autentycznej scenerii amazońskiego lasu deszczowego, bez użycia efektów specjalnych, za to z lokalną fauną (od papug, motyli i rzecznych delfinów, po krokodyle i panterę), „Amazonia” to piękna i fascynująca wyprawa w głąb największej dżungli na Ziemi, pełnej naturalnych cudów i harmonii. Film wyświetlany będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS. W ramach akcji „Rodzina do kina” Multikino i Radio ZET zapraszają rodziców z dziećmi do uczestniczenia w premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Również na seanse filmu „Amazonia. Przygody małpki Sai”, od poniedziałku do niedzieli do godziny 17.00 rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 4 = cztery

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 039 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony