Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Alicia Keys i plejada gwiazd w klipie do piosenki „It’s On Again”

Alicia Keys i plejada gwiazd w klipie do piosenki „It’s On Again”

(fot. materiały prasowe)Najciekawsza ścieżka dźwiękowa ostatnich miesięcy ma już pierwszy promujący ją obrazek – „It’s On Again” z soundtracku „The Amazing Spider-Man 2” nawiązuje do akcji filmu, ale w ciekawy, zaskakujący sposób.

W klipie zobaczyć można wszystkie gwiazdy, które pojawiają się na płycie i miały swój udział w powstawaniu tego utworu – Pharella Williamsa, Kendricka Lamara, guru muzyki filmowej Hansa Zimmera i przede wszystkim Alicię Keys, dla której jest to powrót na scenę po prawie 2 latach od wydania płyty „Girl On Fire”.

Warto dodać, że muzyka na płycie „The Amazing Spider-Man 2” powstawała inaczej, niż większość współczesnych soundtracków – najpierw napisane zostały na nią piosenki, które dopiero później ewoluowały w motywy instrumentalne. W rezultacie znajdziemy tu 14 (w wersji deluxe aż 24!) utwory skomponowane przez Hansa Zimmera i The Magnificent Six (m.in. Pharrell, Junkie XL i muzycy The Smiths i Incubus) oraz 6 (w deluxe 7) piosenek napisanych i nagranych specjalnie na tę okazję przez Pharrella Williamsa, The Nieghbourhood i wspomnianą Alicię Keys. Obie wersje płyty są już dostępne w sprzedaży, a sam film – „Niesamowity Spider-Man 2” – zobaczymy w Polsce od 25 kwietnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


trzy × 5 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 087 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony