Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Pomocna dłoń zwana pożyczką

Pomocna dłoń zwana pożyczką

(fot. Agencja foto: SE/EAST NEWS)Zdania na temat kredytów bywają podzielone, jednak zanim zaczniemy opiniować powinniśmy najpierw obiektywnym okiem spojrzeć na siebie, a dokładnie logiczne zarządzanie własnymi finansami.

Nie od dziś wiadomo, że pożyczki pomogły wyjść z niemocy finansowej wielu osobom, dlatego w dużym gronie cieszą się pozytywnymi opiniami. Z kolei jeśli chodzi o osoby nieprzychylnie mówiące o kredytach zazwyczaj doświadczyły złych doświadczeń, których sami sobie są winni.

W żadnym wypadku nie powinniśmy obawiać się kredytów jeśli nasza historia kredytowa nigdy nie została zachwiana, a z umów zawsze wywiązywaliśmy się bez zastrzeżeń. Życie potrafi zaskakiwać na tyle, iż nigdy nie wiadomo na co będzie potrzebna nam większa kwota pieniędzy, dlatego przyjazne stosunki z bankiem zawsze są pewnego rodzaju świadectwem tego, jak odpowiedzialnymi jesteśmy ludźmi. Na całym świecie różne osoby zaciągają kredyty, a cele bywają bardzo różne. Jedni za sprawą pożyczek dorobili się własnego domu, mieszkania, biznesu, upragnionego auta, wycieczki marzeń itp. Gdyby nie pożyczka nigdy nie byłoby ich stać, aby na tym etapie życia, w którym obecnie się znajdują osiągnęli tak wiele. Nie można zatem sugerować się tymi osobami, które czerpały z banków wiele razy, jednak w momencie, kiedy przychodziło spłacać poszczególne raty woleli owe pieniądze przeznaczać na kolejne dobra materialne.

Każdy człowiek posiada w życiu mnóstwo dróg zwanych wyborami. Mądre podejmowanie decyzji, oraz branie odpowiedzialności za swoje wcześniejsze czyny zawsze skutkuje zadowoleniem i nie inaczej jest w kwestii pożyczek. Pożyczamy, więc musimy oddać i miło jest, że tylko w niewielkich ratach, a nie wszystko od razu. Z kolei patrząc na fakt tego, co osiągnęliśmy za sprawą owego kredytu możemy być z siebie dumni za racjonalne rozporządzanie pożyczoną nam kwotą pieniędzy.

Oprócz pożyczek na cele inwestycyjne bywają i tacy ludzie, którzy zapożyczają się po prostu na życie. I tutaj nie ma nic złego jeśli wyróżniamy się odpowiedzialnością wynikająca z podpisania umowy. Pożyczka jak najbardziej należy do pozytywnych aspektów pomiędzy bankiem, a klientem i nie ma złych pożyczek tylko są nieodpowiedzialni pożyczkobiorcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 7 = dziesięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 811 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony