Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Zespół AC/DC kończy działalność?

Zespół AC/DC kończy działalność?

(fot. robadarocker.com)Od kilku dni w mediach krążą informacje zwiastujące koniec kariery AC/DC. Spekulacje są różne – muzycy odchodzą na emeryturę lub powodem może być ciężka choroba jednego z członków zespołu.

Jeszcze niedawno Brian Johnson, wokalista AC/DC zapowiadał trasę koncertową, a teraz australijskie media powołują się na informacje od osoby z otoczenia grupy, że muzycy odchodzą na emeryturę. Jednakże według dziennikarza Petera Forda zespół „najprawdopodobniej nie zagra już żadnego koncertu ani nie nagra żadnej muzyki”. Powodem miałaby być ciężka choroba jednego z członków AC/DC. Nie podaje jednak informacji o kim mowa. Dziennik The Sydney Morning Herald donosi, że to gitarzysta grupy – Malcolm Young nie może już dłużej grać ze względu na pogarszający się stan zdrowia. Informacje te nie są jednak potwierdzone przez managment zespołu, ani przez samych muzyków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


4 − trzy =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 192 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony